Фільтр

Ціна

2890 грн - 11450 грн

Висота габаритна (мм)

435 - 2010

Ширина габаритна (мм)

435 - 1215

Глибина габаритна (мм)

360 - 660

Навантаження на полицю

Кількість зон зберігання

Канцелярські шафи металеві

на сторінку
Показані 1 - 24 із 58 пунктів

ШАФИ МЕТАЛЕВІ ДЛЯ ДОКУМЕНТІВ - ВЕЛИКИЙ ВИБІР ТА НЕВИСОКІ ЦІНИ

Не дивлячись на те, що в даний час значно збільшилася кількість електронного документообігу та листування, питання розміщення паперових документів та архівів залишається актуальним. Багато підприємств зобов'язані використовувати для зберігання своїх паперів вогнетривкі вогнестійкі ша...

ШАФИ МЕТАЛЕВІ ДЛЯ ДОКУМЕНТІВ - ВЕЛИКИЙ ВИБІР ТА НЕВИСОКІ ЦІНИ

Не дивлячись на те, що в даний час значно збільшилася кількість електронного документообігу та листування, питання розміщення паперових документів та архівів залишається актуальним. Багато підприємств зобов'язані використовувати для зберігання своїх паперів вогнетривкі вогнестійкі шафи. Це особливо стосується державних підприємств, нотаріальних контор, казначейства, та ін. Для організації зберігання й раціонального розміщення документів в папках або коробках призначені металеві офісні шафи. Крім того, шафи металеві можуть використовуватися для зберігання будь-яких товарів або виробів.

Різний обсяг документів - металева шафа необхідного розміру

В залежності від роду діяльності конкретного підприємства, обсягу паперової документації в асортименті підприємства БАНКСПЕЦЗАХИСТ можна підібрати канцелярську / архівну шафу потрібного розміру.
-  Шафи металеві бухгалтерські висотою до 1000 мм.
- Шафи конторські можуть бути різної ширини - до 1200 мм, що дасть можливість оптимально підібрати під необхідну кількість паперів. Залежно від ширини металеві шафи для паперів випускаються одностулковими і двостулковими. Шафи такої модифікації можуть бути використані як додаткові секції (антресолі) при виникненні необхідності додаткової площі для зберігання.
- Шафи металеві конторські висотою до 2000мм. Даний тип шаф передбачає зберігання великої кількості документів. Як і шафи висотою до 1000мм, шафи для документів можуть бути одностулковими або двостулковими.

На чому зупинити свій вибір - шафа металева - розбірна або суцільнозварна?

Щоб правильно вибрати металеву шафу необхідно визначитися - яку вагу планується розміщуватися на одній полиці. Якщо розподілене навантаження складає до 60 кг на полицю, в такому випадку можна вибрати збірно-розбірну металеву шафу. Якщо вага на полицю передбачається більше, то металева шафа повинна бути суцільнозварна. Крім того, при виборі шафи необхідно враховувати місто експлуатації. Фінансові витрати на доставку шафи в зібраному вигляді можуть бути істотними. Збірно-розбірні металеві шафи легко збираються відповідно до інструкції і не вимагають спеціальних інструментів або навчання персоналу.

Що надійніше ключовий або електронний кодовий замок на дверях металевої архівної шафи?

Відповідь дуже проста. Вони однакові по надійності. Електронний кодовий замок - це зручність у користуванні, немає необхідності ховати ключ або побоюватися за його втрату. Електронний замок може відкрити співробітник, що знає кодову комбінацію, і має доступ до вмісту. Ключовий замок комплектується двома ключами.

Шафи канцелярські металеві - безпека і зручність

Всі моделі шаф бухгалтерських, представлених на сайті підприємства БАНКСПЕЦЗАХИСТ мають надійну і стійку конструкцію. Полиці для документів або архівних коробок можна регулювати по висоті (в суцільнозварних шафах - ні). Крім того, передбачена можливість установки додаткових полиць. Фарбування шаф - безпечне для здоров'я людей порошкове зносостійке покриття. Фарба відповідає вимогам чинного санітарного законодавства України.

Металеві шафи як оптимізація робочого простору офісу

Шафи металеві конторські висотою до 1000 мм мають можливість установки один на інший. Таке технічне рішення розділяє зони зберігання документів. Кожна секція закривається на окремий замок. Це зручно, якщо шафою користуються два співробітника. Якщо в приміщення залишається простір невеликої ширини, можна встановити шафи шириною 450 або 600 мм.

Металеві шафи для відділу кадрів

Для зручного зберігання і розміщення особистих справ і трудових книжок в одному місці, нашим підприємством пропонуються шафи офісні комбіновані. Основна відмінність від пропонованих раніше конторських шаф - це одночасна установка в металеву шафу полиць для папок, ящиків для трудових книжок, висувних рамок для підвісних файлів (зберігання особистих справ).

В асортименті підприємства БАНКСПЕЦЗАХИСТ представлені металеві шафи для зберігання картотек, трудових книжок, креслень.

Ми пропонуємо металеві шафи для документів за ціною виробника з якісних матеріалів, що гарантує їх надійність. Канцелярські шафи поставляються в зібраному або розібраному вигляді в упаковці і кресленням збирання.

Більше
ТОП