Знижки

Фільтр

Ціна

4200 грн - 13020 грн

Висота габаритна (мм)

675 - 1650

Ширина габаритна (мм)

405 - 930

Глибина габаритна (мм)

450 - 645

Файлові шафи картотечні А4

Показані 1 - 23 із 23 пунктів

Файлові шафи картотечні формату А4

Як не парадоксально це звучить, при купівлі файлової картотечної шафи для документів формату А4, споживач не витрачає гроші, а зберігає їх. У собівартості будь-якого кінцевого продукту найбільша витратна складова, це зарплата персоналу. Фонд заробітної плати обкладається масою податків - податок на доходи фізи...

Файлові шафи картотечні формату А4

Як не парадоксально це звучить, при купівлі файлової картотечної шафи для документів формату А4, споживач не витрачає гроші, а зберігає їх. У собівартості будь-якого кінцевого продукту найбільша витратна складова, це зарплата персоналу. Фонд заробітної плати обкладається масою податків - податок на доходи фізичних осіб (ПДФО), відрахування до фонду соціального страхування та пенсійного фонду, військовий збір. Навіть ПДВ опосередковано збільшується завдяки нарахуваннях заробітної плати. Тому будь-яка дія, спрямована проти НЕ продуктивних втрат робочого часу призводить до економії коштів підприємства. Саме це відбувається при покупці металевих файлових картотек формату А4.

Велика частина діловодства побудована на обігу документів на папері формату А4. За статистикою, 30% робочого часу співробітників офісів витрачається на пошук необхідних документів. Ще більше часу втрачається в разі необхідності відновлення загублених, вкрадених або пошкоджених документів. Шафи металеві файлові - це унікальне поєднання надійності та зручності зберігання документів з їх архівацією та обробкою. У картотечних шафах документи формату А4 зберігаються в підвісних файлових папках, які забезпечують швидкий доступ до вмісту згідно класифікаторів. Досвідчені користувачі розставляють пластикові класифікатори на підвісних папках зі зміщенням один щодо одного, для того, щоб вони охоплювалися одним поглядом на всю глибину ящика файлової шафи.

Крім зручності організації документу обороту, файлові картотеки забезпечують безпеку зберігання документів формату А4. Залежно від конструкції файлового шафи, він може використовуватися для простого зберігання документів, протидії крадіжці зі зломом або для захисту від пожежі. Таким чином, картотеки можна умовно розділити на класи - металеві файлові шафи А4, протизламні файлові картотеки і вогнестійкі шафи файлові.

Шафи картотечні формату А4 можуть комплектуватися різною кількістю висувних ящиків - від одного до п'яти штук.

В залежності від ширини картотечних шаф, документи всередині висувних ящиків можуть розташовуватися в один або два ряди.

Файлові папки для документів формату А4 можуть мати різні розміри у різних виробників. Тому при покупці металевого картотечного шафи підвісні файлові папки підбираються для цієї конкретної моделі. Конструкція деяких моделей файлових картотек дозволяє адаптувати внутрішні розміри висувних ящиків для підвісних файлів декількох типорозмірів.

Замикання висувних ящиків металевих файлових картотечних шаф А4, зазвичай виконується за допомогою ключових центральних замків (один замок закриває відразу усі ящики). Існують моделі металевих картотек, для замикання яких використовуються кодові замки.

Для захисту файлових шаф від перекидання, їх конструкція передбачає блокувальний механізм, який дозволить висувати одночасно більше одного ящика.

Важливим елементом картотечних файлових шаф формату А4 є направляючі висувних ящиків. Сучасні конструкції телескопічних направляючих дозволяють забезпечити повне висування ящиків з корпусу файлового шафи, що забезпечує повний доступ до документів.

Направляючі різних моделей металевих картотечних шаф можуть відрізнятися по допустимому навантаженні на висувні ящики. Цей показник вказується в паспорті продукції і на нього обов'язково необхідно звернути увагу при покупівлі шафи.

Металеві файлові шафи для зберігання документів можуть мати зварену або збірно-розбірну конструкцію. В останньому випадку їх зручніше транспортувати - дешевше перевезення і краще захист від пошкоджень. Збирання файлових шаф виконується згідно з інструкцією в паспорті та не вимагає наявності спеціальних інструментів

До декоративного покриття файлових шаф пред'являються дуже високі вимоги. Воно повинно забезпечити естетичний зовнішній вигляд та захист поверхні картотек від пошкоджень і стирання. Кращим варіантом є порошкове полімерне покриття. Воно набуває особливої ​​міцності, якщо перед нанесенням порошку, поверхня металу файлових шаф піддалася процесу фосфатування. Найбільш яскравим прикладом продукції з таким захисним покриттям є картотечні файлові шафи моделі AFC.

Крім формату А4, металеві файлові шафи випускаються і для документів інших розмірів - від А6 до А0. Дані види шаф представлені на цьому ж сайті у відповідному розділі: Шафи для трудових книжок, документів А5-А6, креслень А0-А1.

Купити файлові картотечні шафи для зберігання документів формату А4 за ціною від виробника можна у нас в інтернет-магазині pod-zamkom.com .ua або за адресою м.Київ, вул. Дяченко 20-б, оф. 149 (Бортничі).

Більше
ТОП