Знижки

Фільтр

Ціна

1800 грн - 19920 грн

Висота габаритна (мм)

255 - 1815

Ширина габаритна (мм)

300 - 1020

Глибина габаритна (мм)

390 - 735

Шафи для трудових книжок/ документів А5-А6/ креслень А0-А1

Показані 1 - 11 із 11 пунктів

Шафи для трудових книжок, для документів формату А5-А6, для зберігання креслень формату А0-А1

Не дивлячись на те, що велика частина діловодства підприємств в паперовому вигляді ведеться з використанням документів формату А4, найбільші складнощі виникають при обігу інших форматів - маленьких (А5 - А6) та великих (А0 - А1). Кращим рішення для збе...

Шафи для трудових книжок, для документів формату А5-А6, для зберігання креслень формату А0-А1

Не дивлячись на те, що велика частина діловодства підприємств в паперовому вигляді ведеться з використанням документів формату А4, найбільші складнощі виникають при обігу інших форматів - маленьких (А5 - А6) та великих (А0 - А1). Кращим рішення для зберігання та зручного використання документів формату А4 є придбання файлового картотечного шафи (більш докладніше ознайомитися з цією темою можна перейшовши за посиланням). Але навіть, якщо хтось вважатиме недоцільним придбання металевої файлової шафи А4, то, нехай і не найкращим, але можливим рішенням, може бути застосування папок - накопичувачів, папок - органайзерів та ін. Для документів форматів А5 - А6, та, особливо, А0 - А1, знайти прийнятне рішення замість використання спеціально призначених для цих цілей металевих картотечних шаф, значно складніше.

Картотечні шафи для документів форматів А5 - А6 найчастіше використовуються для зберігання трудових книжок та/або індивідуальних карток (медичних, клієнтських та ін.). Металеві шафи для трудових книжок є невід'ємним атрибутом функціонування будь-якого підприємства з найманим персоналом. Картотечні шафи надають можливість безпечного зберігання та зручність доступу до вмісту. Висувні ящики забезпечують можливість швидкого вибору потрібної трудової книжки, її вилучення та повернення на місце. Ситуація із зберіганням та доступом медичних і клієнтських карток аналогічна. Інформація, що зберігається, потрапляє під дію Закону про захист персональних даних. Металеві шафи з висувними ящиками найкращим чином вирішують цю проблему.

Металеві картотечні шафи для документів форматів А1 - А0 найчастіше використовуються для зберігання креслень. Жоден інший спосіб зберігання не забезпечує, одночасно, можливість не складати креслення, легкий доступ до них завдяки висувним ящикам та безпеку зберігання конфіденційної інформації. Металеві шафи для креслень не замінні, так само, з урахуванням складності відновлення втраченої інформації. На виробництво завжди передаються копії. У процесі використання на робочих місцях вони приходять в непридатність і повинні своєчасно замінюватись новими екземплярами. Тому зберігання оригіналів креслень в непошкодженому вигляді є дуже важливим завданням. Оригінали креслень так само використовуються для внесення та обліку конструкторами технічних правок і служать контрольними примірниками для перевірки актуальності технічної документації, виданої на робочі місця.

Крім зручності організації документообігу, металеві картотеки форматів А5 -А6 та А0 - А1 забезпечують безпеку зберігання документів від зовнішніх несанкціонованих впливів. Залежно від конструкції картотечних шаф, вони можуть використовуватися для простого зберігання документів, протидії крадіжці зі зломом або для захисту від пожежі. Таким чином, картотеки можна умовно розділити на класи - металеві картотеки, зламостійкі та/або вогнестійкі шафи - докладніше тут за посиланням.

Шафи для трудових книжок та креслень можуть комплектуватися різною кількістю висувних ящиків - від одного до п’яти.

Залежно від ширини картотечних шаф, документи всередині висувних ящиків можуть розташовуватися в один або кілька рядів.

Замикання висувних ящиків металевих картотечних шаф, зазвичай виконується за допомогою ключових центральних замків (один замок закриває відразу усі ящики). Існують моделі металевих картотек, для замикання яких використовуються кодові замки.

Для захисту картотечних шаф від перекидання, їх конструкція передбачає блокувальний механізм, який не дозволяє висувати одночасно більше одного ящика.

Важливим елементом картотечних шаф форматів А1 - А0 та А5 - А6 є направляючі висувних ящиків. Сучасні конструкції телескопічних направляючих дозволяють забезпечити повне висування ящиків з корпусу металевих шаф, що забезпечує повний доступ до документів. Направляючі різних моделей металевих картотечних шаф можуть відрізнятися по допустимому навантаженні на висувні ящики. Цей показник зазначається в паспорті на продукцію і на нього обов'язково необхідно звернути увагу при купівлі шаф.

Металеві картотечні шафи для зберігання можуть мати зварену або збірну конструкцію. В останньому випадку їх зручніше транспортувати - дешевше перевезення та краще захист від пошкоджень при транспортуванні. Збирання шаф для трудових книжок та креслень виконується згідно з інструкцією в паспорті і не вимагає наявності спеціальних інструментів.

До декоративного покриття картотечних шаф пред'являються дуже високі вимоги. Воно повинно забезпечити естетичний зовнішній вигляд і захист поверхні картотек від пошкоджень та стирання. Кращим варіантом є порошкове полімерне покриття. Воно набуває особливої міцності, якщо перед нанесенням порошку, поверхня металевих шаф піддалася процесу фосфатування. Найбільш яскравим прикладом продукції з таким захисним покриттям є металеві шафи для зберігання моделей AFC та SRM.

Купити шкафи для трудових книжок, для документів формату А5-А6, металеві шафи для зберігання креслень формату А0-А1 по ціні від виробника в нашому інтернет-магазині pod-zamkom.com.ua або за адресою м. Київ, вул. Дяченко 20-б, оф. 149 (Бортничі).

Більше
ТОП