Серверні шафи і стійки. Мережеве обладнання

Підкатегорії

 • Підлогові серверні шафи

  Шафи серверні підлогові

  Купити шафи серверні підлогові (для встановлення на підлогу) по ціні від виробника можна у нас в інтернет-магазині pod-zamkom.com.ua або за адресою м. Київ, вул. Дяченко 20-б, оф. 149 (Бортничі).

 • Навісні серверні шафи

  Шафи серверні навісні (настінні)

  Шафи серверні монтажні навісні призначені для монтажу та розміщення мережевих приладів. Шафи монтажні серії ШС виготовляються з високоякісної листової сталі. Корпуси серверних навісних шаф збираються на жорсткому сталевому каркасі. Для зручності встановлення телекомунікаційного обладнання бічні стінки серверних навісних шаф випускаються знімними з кріпленням на засувках. Навісні серверні шафи серії ШС обладнуються напрямними 19"дюймів з кроком 1U або 44,45 мм. В днищах та кришках навісних монтажних шаф виконуються перфоровані отвори для відводу гарячого повітря. На сталевих каркасах навісних серверних шаф передбачені клеми для заземлення. У нижніх та верхніх частинах шаф серверних навісних передбачені кабельні вводи. Двері монтажних навісних шаф можуть бути виконані в декількох модифікаціях - у вигляді сталевих рамок зі склом, суцільнометалеві або зі сталевого перфорованого листа.

  Телекомунікаційні серверні навісні шафи надійно кріпляться до стіни за допомогою спеціальних пластин.

  До переваг навісних серверних шаф даної конструкції слід віднести зручність розміщення мережевого обладнання та раціональність використання простору приміщень серверних.

  Для виконання декоративної захисної обробки навісних серверних шаф використовується полімерне порошкове покриття. Полімерний порошок наноситься на металеву поверхню монтажних шаф в електростатичному полі. Після цього виріб поміщається в нагрівальну камеру, де при температурі 200 °С відбувається спікання порошку з поверхнею металу з утворенням дуже міцної полімерної плівки.

  Шафи навісні монтажні серії ШС поставляються в зібраному вигляді.

  Купити шафи серверні навісні (настінні, для встановлення на стіну) по ціні від виробника можна у нас в інтернет-магазині pod-zamkom.com.ua або за адресою м. Київ, вул. Дяченко 20-б, оф. 149 (Бортничі).

 • Відкрита серверна монтажна стійка

  Відкриті монтажні стійки (серверні)

  Відкриті монтажні серверні стійки – самий економний спосіб розміщення мережевого, оптичного, електротехнічного, серверного та телекомунікаційного обладнання. Монтажні стійки зазвичай встановлюються в захищених серверних. Приміщення, призначені для експлуатації відкритих монтажних серверних стійок, відносяться до категорії приміщень з обмеженим доступом. Як правило, кімнати, в яких встановлюються відкриті монтажні стійки з телекомунікаційним обладнанням, оснащуються системами кондиціонування повітря.

  Відкриті монтажні серверні стійки поєднують в собі функціональні переваги підлогових серверних шаф з дешевизною металевих стелажів. Монтажні стійки являють собою жорсткий металевий каркас підлогового типу з регульованими підп'ятниками для компенсації нерівностей підлоги. Основу конструкції відкритих серверних стійок становлять 19 - дюймові рами. Додатково монтажні стійки комплектується регульованими по висоті полицями з кроком 1U (44, 45 мм) для розміщення обладнання. Для прокладання кабелів на серверних стійках передбачені відповідні кріплення. Невеликі отвори в нижній частині корпусу дозволяють кріпити телекомунікаційні стійки до підлоги.

  Чудовою особливістю відкритих монтажних стійок є їх можливість встановлення в ряди для розміщення мережевого обладнання. Жорстко, міцно, стійко, надійно. Відкриті монтажні серверні стійки забезпечують зручний підхід до телекомунікаційного обладнання з будь-якого боку. Застосування відкритих монтажних стійок в кондиціонованних приміщеннях, автоматично знімає питання охолодження телекомунікаційного обладнання.

  З огляду на розширення попиту на крипто валюти, відкриті монтажні серверні стійки показали свою незамінність при оснащенні майнінгових ферм.

  Для виконання декоративної захисної обробки відкритих серверних стійок використовується полімерне порошкове покриття. Полімерний порошок наноситься на металеву поверхню монтажних стійок в електростатичному полі. Після цього виріб поміщається в нагрівальну камеру, де при температурі 200 °С відбувається спікання порошку з поверхнею металу з утворенням міцної полімерної плівки.

  Відкриті монтажні стійки моделі СМ поставляються в розібраному вигляді.

  Купити відкриті монтажні стійки (серверні) по ціні від виробника можна у нас в інтернет-магазині pod-zamkom.com.ua або за адресою м. Київ, вул. Дяченко 20-б, оф. 149 (Бортничі).

 • Комп'ютерні шафи універсальні

  Універсальні комп'ютерні шафи

  Шафи комп'ютерні універсальні призначені для розміщення комп'ютерного та мережевого обладнання. Комп'ютерні шафи, зазвичай, розділені на три незалежні частини - для системних блоків, клавіатури та монітора. Всі секції комп'ютерних шаф зачиняються окремими дверима з ключовими замками. У комплект поставки комп'ютерних універсальних шаф входять: висувні полиці для клавіатури, вентилятори та фільтри. Верхня і нижня частини комп'ютерних шаф обладнані полицями з можливістю регулювання місць їх встановлення по висоті.

  Деталі корпусів шаф комп'ютерних виконуються з холодно катаної листової сталі. Місця для вводу кабелів передбачені конструкцією універсальних шаф.

  Двері універсальних комп'ютерних шаф можуть бути виконані в декількох модифікаціях - у вигляді сталевих рамок зі склом або суцільнометалевими.

  Для виконання декоративної захисної обробки комп'ютерних шаф використовується полімерне порошкове покриття. Полімерний порошок наноситься на металеву поверхню комп'ютерних шаф в електростатичному полі. Після цього виріб поміщається в нагрівальну камеру, де при температурі 200 °С відбувається спікання порошку з поверхнею металу з утворенням дуже міцної полімерної плівки.

  До переваг комп'ютерних шаф даної конструкції слід віднести зручність розміщення стандартного і не стандартного устаткування та безпеку експлуатації.

  Універсальні комп'ютерні шафи поставляються в зібраному вигляді, готові до використання за призначенням.

  Купити компьтерні шафи по ціні від виробника можна у нас в інтернет-магазині pod-zamkom.com.ua або за адресою м. Київ, вул. Дяченко 20-б, оф. 149 (Бортничі).

 • Додаткова комплектація мережевого обладнення

  Додаткова комплектація мережевого обладнання (серверних шаф та стійок.

  Додаткова комплектація мережевого обладнання призначена для адаптації серійно випускаючих серверних монтажних шаф та стійок під індивідуальні потреби користувачів. Зокрема, одночасно з покупкою серверних шаф та монтажних стійок, можна придбати:

  - полиці консольні, висувні та стаціонарні. Полиці виготовляються з холодно катаної листової сталі. Приєднувальні розміри полиць відповідають посадочним місцям в монтажних шафах. В якості декоративної захисної обробки полиць серверних шаф використовується полімерне порошкове покриття. Полімерний порошок наноситься на металеву поверхню полиці в електростатичному полі. Після цього вироби поміщаються в камеру для нагріву, в якій при температурі 200 °С відбувається спікання порошку з поверхнею металу з утворенням дуже міцної полімерної плівки. Висувні полки серверних шаф оснащуються якісними телескопічними направляючими;

  - фільтри мережеві з різною кількістю підключень;

  - блоки вентиляторів.

  Купить дополнительную комплектацию для серверных шкафов по цене от производителя можно у нас в интернет-магазине pod-zamkom.com.ua или по адресу г. Киев, ул. Дяченко 20-б, оф. 149 (Бортничи).

на сторінку
Показані 1 - 24 із 77 пунктів

Серверні шафи та стійки, мережеве обладнання

Епіграф: Будь-яка з наших проблем насправді не є проблемою. Проблема в тому, щоб зрозуміти, що це не проблема.

Завжди приємно, коли Україна входить до числа світових лідерів. В даному випадку мова йде про IT – індустрію та телекомунікаційні послуги. Висловлюючи щиру повагу всім співробітникам цих га...

Серверні шафи та стійки, мережеве обладнання

Епіграф: Будь-яка з наших проблем насправді не є проблемою. Проблема в тому, щоб зрозуміти, що це не проблема.

Завжди приємно, коли Україна входить до числа світових лідерів. В даному випадку мова йде про IT – індустрію та телекомунікаційні послуги. Висловлюючи щиру повагу всім співробітникам цих галузей, підприємство «БАНКСПЕЦЗАХИСТ» робить свій скромний внесок у свою роботу, пропонуючи сталеве обладнання для ефективної організації робочих процесів в області комп'ютерних технологій.

Серверні (монтажні) шафи і стійки

Недороге і, головне, дуже зручне рішення проблеми розміщення мережевого і телекомунікаційного обладнання. Виходячи зі специфіки конструкції і особливостей експлуатації, серверні шафи і стійки умовно поділяються на наступні види:

- шафи серверні підлогові

Встановлюються безпосередньо на підлогу приміщення. Наявність знімних і регульованих елементів дозволяє розмістити в серверних підлогових шафах стандартне і нестандартне обладнання. Для забезпечення універсальності серверних шаф підлогових (в плані адаптації їх конструкції під різні види мережевого обладнання) всередині корпусу шафи передбачені спеціальні конструктивні елементи . За бажанням Замовника в телекомунікаційні шафи можуть бути встановлені електричні вентилятори. Регульовані опори можуть компенсувати нерівності підлоги. Двері підлогових серверних шаф виготовляються суцільно сталевими, скляними або з перфорованого металу.

- Шафи серверні настінні

Функціональне призначення настінних серверних шаф ніяк не відрізняється від підлогових телекомунікаційних шаф. Головна конструктивна відмінність - в них передбачені елементи для підвішування шаф на стіну. Настінні серверні шафи більш компактні, легші за вагою та менші за розміром ніж підлогові серверні шафи. Незважаючи на те, що корисний об’єм настінних серверних шаф не дуже великий, їх використання абсолютно виправдано з точки зору економії площі приміщення. Іноді, при облаштуванні невеликих серверних інші варіанти шаф просто нема де поставити.

- Відкриті монтажні серверні стійки

Самий економічний спосіб розміщення телекомунікаційного обладнання. Поєднують в своїй конструкції переваги підлогових серверних шаф з дешевизною металевих стелажів. Чудовою особливістю відкритих монтажних стійок є їх можливість встановлення в ряди для розмыщення телекомунікаційного обладнання. Жорстко, міцно, стійко та надійно. Відкриті монтажні серверні стійки забезпечують зручний підхід до обладнання з обох сторін. Використання відкритих монтажних стійок в приміщеннях з кондиціонерами автоматично знімає питання охолодження телекомунікаційного обладнання. З огляду на розширення використання криптовалют, відкриті серверні стійки показали свою незамінність в оснащенні майнингових ферм.

- Комп'ютерні універсальні шафи

Призначені для розміщення комп'ютерного та мережевого обладнання. Комп'ютерні шафи зазвичай діляться на три незалежні частини - для системних блоків, клавіатури, монітора. Всі секції комп’ютерних шаф закриваються окремими дверцятами з ключовими замками. В комплект поставки комп’ютерних шаф універсальних шаф входять: висувні полиці для клавіатури, вентилятори та мережеві фільтри. Верхня і нижня частини комп'ютерних шаф оснащені полицями, які регулюються по висоті. Для зручності роботи серверних шаф і стійок є можливість комплектувати їх додатковим мережевим обладнанням та аксесуарами. Зокрема, одночасно з покупкою серверних шаф і монтажних стійок можна придбати:

- полиці консольні, висувні та стаціонарні;

- мережеві фільтри з різною кількістю підключень;

- блоки вентиляторів.

Магазин серверних шаф монтажних в Києві за адресою м. Київ, вул. Дяченко, 20-Б, (Бортничи), ТОВ "БАНКСПЕЦЗАХИСТ", т. (044) 576-24-34.

Більше
ТОП