Серверні шафи і стійки. Мережеве обладнання

Підкатегорії

 • Підлогові серверні шафи

  Шафи серверні призначені для монтажу навісного стандартного обладнення: телекомунікаційного, серверного, станцій зв'язку, пристроїв зберігання даних, а з використанням полиць - різного нестандартного обладнання.

 • Навісні серверні шафи

  Шафи серверні навісні або настінні являють собою конструкцію, призначену для монтажу і установки мережевого або телекомунікаційного обладнання. Бокові  стінки легко відкриваються для повного доступу до вмісту монтажної шафи. Природна вентиляція здійснюється через додаткові отвори у вигляді перфорації. Введення кабелів - через днище і кришку шафи. Монтуються до стіни.

 • Відкрита серверна монтажна стійка

  Серверні монтажні стійкі призначені для стандартного мережевого, оптичного і телекомунікаційного обладнання.

 • Комп'ютерні шафи універсальні

  Шафи комп'ютерні універсальні призначені для розміщення комп'ютерного мережевого обладнення. Шафа розділена на три незалежні частини - для системних блоків, клавіатури, монітора. Всі секції мають окремі двері з замком. В комплект поставки шафи входять: висувна полиця для клавіатури, вентилятор, сетьовий фільт на 6 підключень. Верхня і нижня частина має полиці, які регулюються по висоті.

 • Додаткова комплектація мережевого обладнення
на сторінку
Показані 1 - 24 із 49 пунктів

Серверні шафи та стійки - недороге і, найголовніше, дуже зручне рішення проблеми розміщення мережевого і телекомунікаційного обладнання. Зазвичай встановлюється в спеціальному приміщенні. Наявність зъомних і регульованих елементів дозволяє розміщувати в них стандартне і нестандартне обладнання. Для забезпечення комплектації передбачені спеціальн...

Серверні шафи та стійки - недороге і, найголовніше, дуже зручне рішення проблеми розміщення мережевого і телекомунікаційного обладнання. Зазвичай встановлюється в спеціальному приміщенні. Наявність зъомних і регульованих елементів дозволяє розміщувати в них стандартне і нестандартне обладнання. Для забезпечення комплектації передбачені спеціальні конструктивні елементи. За бажанням Замовника в серверні шафи можуть бути встановлені електричні вентилятори з терморегулятором. Регульовані опори дозволяють компенсувати нерівності підлоги. Двері монтажних шаф виконуються як цільнометалевими,так і скляними або виконаними з перфорованого металу. За способом установки діляться на шафи напольні і навісні.

Магазин серверних шаф в Києві. Шафи серверні можна придбати за адресою м. Київ, вул. Дяченко, 20-Б, ТОВ БАНКСПЕЦЗАХИСТ, т. (044)5762434. Доставка серверних шаф по Києву і Україні.


Пошукові терміни:
шафи серверні, серверні шафи, шафи монтажні, шафи комп'ютерні, шафи телекомунікаційні, серверну шафу купити Київ, серверні стійки, серверна стійка купити, серверні стійки купити Київ, серверні шафи купити Київ.

Більше
ТОП