Серверні шафи і стійки. Мережеве обладнання

Підкатегорії

 • Підлогові серверні шафи

  Шафи серверні підлогові

  Купити шафи серверні підлогові (для встановлення на підлогу) по ціні від виробника можна у нас в інтернет-магазині pod-zamkom.com.ua або за адресою м. Київ, вул. Дяченко 20-б, оф. 149 (Бортничі).

 • Навісні серверні шафи

  Шафи серверні навісні або настінні являють собою конструкцію, призначену для монтажу і установки мережевого або телекомунікаційного обладнання. Бокові  стінки легко відкриваються для повного доступу до вмісту монтажної шафи. Природна вентиляція здійснюється через додаткові отвори у вигляді перфорації. Введення кабелів - через днище і кришку шафи. Монтуються до стіни.

 • Відкрита серверна монтажна стійка

  Серверні монтажні стійкі призначені для стандартного мережевого, оптичного і телекомунікаційного обладнання.

 • Комп'ютерні шафи універсальні

  Шафи комп'ютерні універсальні призначені для розміщення комп'ютерного мережевого обладнення. Шафа розділена на три незалежні частини - для системних блоків, клавіатури, монітора. Всі секції мають окремі двері з замком. В комплект поставки шафи входять: висувна полиця для клавіатури, вентилятор, сетьовий фільт на 6 підключень. Верхня і нижня частина має полиці, які регулюються по висоті.

 • Додаткова комплектація мережевого обладнення
на сторінку
Показані 1 - 30 із 49 пунктів

Серверні шафи та стійки, мережеве обладнання

Епіграф: Будь-яка з наших проблем насправді не є проблемою. Проблема в тому, щоб зрозуміти, що це не проблема.

Завжди приємно, коли Україна входить до числа світових лідерів. В даному випадку мова йде про IT – індустрію та телекомунікаційні послуги. Висловлюючи щиру повагу всім співробітникам цих га...

Серверні шафи та стійки, мережеве обладнання

Епіграф: Будь-яка з наших проблем насправді не є проблемою. Проблема в тому, щоб зрозуміти, що це не проблема.

Завжди приємно, коли Україна входить до числа світових лідерів. В даному випадку мова йде про IT – індустрію та телекомунікаційні послуги. Висловлюючи щиру повагу всім співробітникам цих галузей, підприємство «БАНКСПЕЦЗАХИСТ» робить свій скромний внесок у свою роботу, пропонуючи сталеве обладнання для ефективної організації робочих процесів в області комп'ютерних технологій.

Серверні (монтажні) шафи і стійки

Недороге і, головне, дуже зручне рішення проблеми розміщення мережевого і телекомунікаційного обладнання. Виходячи зі специфіки конструкції і особливостей експлуатації, серверні шафи і стійки умовно поділяються на наступні види:

- шафи серверні підлогові

Встановлюються безпосередньо на підлогу приміщення. Наявність знімних і регульованих елементів дозволяє розмістити в серверних підлогових шафах стандартне і нестандартне обладнання. Для забезпечення універсальності серверних шаф підлогових (в плані адаптації їх конструкції під різні види мережевого обладнання) всередині корпусу шафи передбачені спеціальні конструктивні елементи . За бажанням Замовника в телекомунікаційні шафи можуть бути встановлені електричні вентилятори. Регульовані опори можуть компенсувати нерівності підлоги. Двері підлогових серверних шаф виготовляються суцільно сталевими, скляними або з перфорованого металу.

- Шафи серверні настінні

Функціональне призначення настінних серверних шаф ніяк не відрізняється від підлогових телекомунікаційних шаф. Головна конструктивна відмінність - в них передбачені елементи для підвішування шаф на стіну. Настінні серверні шафи більш компактні, легші за вагою та менші за розміром ніж підлогові серверні шафи. Незважаючи на те, що корисний об’єм настінних серверних шаф не дуже великий, їх використання абсолютно виправдано з точки зору економії площі приміщення. Іноді, при облаштуванні невеликих серверних інші варіанти шаф просто нема де поставити.

- Відкриті монтажні серверні стійки

Самий економічний спосіб розміщення телекомунікаційного обладнання. Поєднують в своїй конструкції переваги підлогових серверних шаф з дешевизною металевих стелажів. Чудовою особливістю відкритих монтажних стійок є їх можливість встановлення в ряди для розмыщення телекомунікаційного обладнання. Жорстко, міцно, стійко та надійно. Відкриті монтажні серверні стійки забезпечують зручний підхід до обладнання з обох сторін. Використання відкритих монтажних стійок в приміщеннях з кондиціонерами автоматично знімає питання охолодження телекомунікаційного обладнання. З огляду на розширення використання криптовалют, відкриті серверні стійки показали свою незамінність в оснащенні майнингових ферм.

- Комп'ютерні універсальні шафи

Призначені для розміщення комп'ютерного та мережевого обладнання. Комп'ютерні шафи зазвичай діляться на три незалежні частини - для системних блоків, клавіатури, монітора. Всі секції комп’ютерних шаф закриваються окремими дверцятами з ключовими замками. В комплект поставки комп’ютерних шаф універсальних шаф входять: висувні полиці для клавіатури, вентилятори та мережеві фільтри. Верхня і нижня частини комп'ютерних шаф оснащені полицями, які регулюються по висоті. Для зручності роботи серверних шаф і стійок є можливість комплектувати їх додатковим мережевим обладнанням та аксесуарами. Зокрема, одночасно з покупкою серверних шаф і монтажних стійок можна придбати:

- полиці консольні, висувні та стаціонарні;

- мережеві фільтри з різною кількістю підключень;

- блоки вентиляторів.

Магазин серверних шаф монтажних в Києві за адресою м. Київ, вул. Дяченко, 20-Б, (Бортничи), ТОВ "БАНКСПЕЦЗАХИСТ", т. (044) 576-24-34.

Більше
ТОП