Знижки

Фільтр

Ціна

860 грн - 55480 грн

Висота габаритна (мм)

135 - 1185

Ширина габаритна (мм)

195 - 675

Глибина габаритна (мм)

135 - 525

Касовий відсік

Меблеві сейфи (для встановлення в меблі)

на сторінку
Показані 1 - 24 із 248 пунктів

Дані сейфи мають невеликі габаритні розміри, що дозволяють встановлювати і кріпити їх усередині меблів. За своїми захисними характеристиками  вони підрозділяються на класи опору до злому. Чим вищий клас сейфу, тим краще він протистоїть несанкціонованого доступу. Унікальним для України є пропозиція сейфів II-го класу опору до  злому. Завдяки заст...

Дані сейфи мають невеликі габаритні розміри, що дозволяють встановлювати і кріпити їх усередині меблів. За своїми захисними характеристиками  вони підрозділяються на класи опору до злому. Чим вищий клас сейфу, тим краще він протистоїть несанкціонованого доступу. Унікальним для України є пропозиція сейфів II-го класу опору до  злому. Завдяки застосуванню сучасних технологій вдалося зменшити товщину їх захисної оболонки, до розмірів, що дозволяють встановлення всередині меблів. Також необхідно відзначити, що в конструкції передбачені термоізолюючі шари, які протидіють автогенному різання та знижують вплив високих температур при пожежі на вміст сейфа.
Також представлені недорогі меблеві сейфи, які не мають регламентованих зломостійких властивостей. Їх рекомендується застосовувати для зберігання документів у випадках, коли немає небезпеки крадіжки із застосуванням інструментів для злому.
Сейфи комплектуються ключовими, електронними та кодовими замками.

Одностінні меблеві сейфи використовуються для зберігання документів вдома і офісі. Сейфи встановлюються усередині меблів, за бажанням можна прикріпити до полиці або задній стінці меблів. Одностінні меблеві сейфи оснащені ключовими, електронними кодовими або електронно-ключовими замками.

Основним призначенням зламостійких сейфів є безпечне зберігання грошей та інших цінностей. Залежно від захисних характеристик сейфи підрозділяються на класи опору до злуму. Чим вищий клас сейфа, тим більше часу в охорони або власника на вживання заходів у разі спроби несанкціонованого доступу.

Вогнестійкі сейфи (вогнестійкі шафи, вогнетривкі сейфи) - сейфи, які перешкоджають впливу небезпечних факторів пожежі (відкрите полум'я, висока температура). Вогнестійкий сейф проходить випробування на вогнетривкість і отримує відповідний сертифікат. При виникненні пожежі вміст сейфу (документи, цінності, гроші) можуть бути збережені від 30 хвилин до 1 години. Вони рекомендовані для використання в приміщеннях, що охороняються, або з обмеженим доступом.
Розміри вогнестійких сейфів - від меблевого до 2-х метрової шафи.
Сейфи можуть бути обладнані кодовими електронними, механічними, ключовими замками або їх комбінацією.
Ми пропонуємо вогнестійкі сейфи - VALBERG, Паритет-К.

Вогнезламостійкі сейфи призначені для збереження документів та цінностей при пожежі та від несанціонованого доступу до них. Товщина захисного шару дверей - від 33мм, загальна товщина дверей - 105мм, товщина бічних стінок - від 77мм; товщина задньої стінки - від 51мм. 3-х стороннє посилене ригельне замикання. Захист замку та ригелів від висвердлювання та вибивання. Система блокування ригельного механізму при зламі. Комплектуються ключовими замками KABA MAUER (Німеччина), електронними замками - LA GARD (США), або KABA MAUER (Німеччина). Наявність анкерного кріплення до підлоги. Анкерний болт в комплекті.

Більше
ТОП