Верстаки. Тумби, візки, шафи. Лещата. Модулі для СТО

Підкатегорії

 • Верстаки слюсарні

  Є необхідність купити верстак слюсарний? Це не проблема. Пропонуємо Вашій увазі верстаки слюсарні безтумбові, однотумбові та двотумбові для виконання слюсарних робіт. Мають збірно-розбірну крупно-модульну конструкцію, яка дозволить Вам з окремих модулів зібрати верстак з необхідними йому набором опцій - кількістю тумб, висувних ящиків або  дверей, перфорованих листів для   інструменту і навісних ящиків, освітлення, розеток, тощо. Верстаки зручні для використання. Мають естетичний зовнішній вигляд. Декоративна оздоблення - порошкове покриття.

 • Верстаки столярні

  Столярні верстаки призначені для виконання столярних і теслярських робіт. Чудово підходять для уроків праці в школах, невеликої майстерні, будинка, гаража. Стільниця верстака виконана з букової плити товщиною 50мм. В комплект верстака входять столярні лещата (2 шт.). Можлива установка висувного ящика під стільницею верстата.

 • Автомодулі для пересувних мобільних СТО

  Автомобільний пересувний модуль призначений для обладнання СТО на "колесах". Автомобільний модуль дозволяє оптимально використовувати простір автомобіля для розміщення ремонтного інструменту, легкий доступ до нього. Автомобільний пересувний модуль відрізняється функціональністю і простотою.
  Додаткова комплектація для автомодулю (у вартість не входить):
  - висувна стільниця;
  - лещата;
  - роздільники в ящики;
  - гачки для навішування інструменту.
  обладнання для мобільних СТО, автомобільний модуль, пересувний автомодуль, автомодуль для СТО

 • Тумби інструментальні ТИ

  Продуктивність праці багато в чому визначається зручністю розташування інструменту біля робочого місця. Інструментальні візки дозволяють не тільки розмістити все необхідне для роботи, та і переміщати у разі необхідності. Можуть комплектуватися різною кількістю висувних ящиків. Навантаження на ящик до 30 кг. Запирання - центральний замок. Мають естетичний зовнішній вигляд. Декоративне оздоблення - порошкове покриття. Верхня кришка тумби дозволяє зручно розташувати необхідні в дану хвилину інструмент і приладдя. Є модифікації, в яких замість висувних ящиків тумба комплектується дверима. Всередині тумби встановлена з'ємна полиця.

 • Тумби верстачні інструментальні ТС

  Продуктивність роботи багато у чому визначається зручністю розташування інструменту біля робочого місця. Інструментальні тумби верстачні дозволяють розмістити все необхідне для роботи. Призначені для обладнання робочих місць майстерень, виробничих підприємств, автосервісів. Верхня частина виконана у вигляді лотка, що запобігає втрату інструменту. Крім того,кришка накрита бензомаслостойким килимком. Можуть комплектуватися різною кількістю висувних ящиків. Навантаження на один ящик до 30 кг. Запирання - центральний замок. Мають естетичний зовнішній вигляд. Є модифікації, у яких замість висувних ящиків, тумба комплектується дверима. Всередині такої тумби встановлена з'ємна полиця.

 • Візки інструментальні TУ

  Тумби інструментальні серії ТУ відрізняються зручністю в експлуатації і зберіганні інструменту на робочому місці. Візки дозволяють не тільки розмістити все необхідне для роботи, але і переміщати в разі потреби. Можуть комплектуватися різним кількістю висувних ящиків. Навантаження на ящик до 30 кг. Ящики комплектуються телескопічними напрямними, що дозволяє відвігать ящики повністю. Верхня кришка тумби дозволяє зручно розташувати необхідні в дану хвилину інструмент та приладдя. Є модифікація, в якій замість комод тумба комплектується дверима. Усередині тумби встановлена знімна полку.

  Виробничі меблі, інструментальні шафи, верстаки слюсарні та столярні, лещата слюсарні та верстатні. Купити в Києві.

 • Візки полочні інструментальні

  Продуктивність праці багато в чому визначається зручністю розташування інструменту біля робочого місця. Інструментальні візки дозволяють не тільки розміщувати все необхідне для роботи, а також переміщати в разі потреби. Навантаження на одну полицю до30 кг. Мають естетичний зовнішній вигляд. Декоративне оздоблення - порошкове покриття.

 • Платформні полочні та сітчасті візки

  Платфорні візки - це один з найбільш популярних та розповсюджених видів продукції для повноцінного функціонування складських приміщень, підприємствах роздрібної та оптової торгівлі. Також платфорні візки широко використовуються у виробничих приміщеннях будь-якого напрямку.
  Платформні візки випускаються з різною вантажопідйомністю, обладнані різними видами коліс, з можливістю оснащення додатковими комплектуючими - ручки, отбортовка, полиці.
  Залежно від моделі платфорні візки можуть мати вантажопідйомність від 250 до 400 кг.
  Залежно від потреби, виду вантажу, що перевозиться, платфорні візки можуть доукомплектовуватися додатковою ручкою, полицями, сітчастими бортами для транспортування дрібногабаритних вантажів.
  Платформні візки поставляються як в зібраному, так і розібраному вигляді, що знижує витрати на доставку в інші міста.

  Платформні візки для складу, складських приміщень, підприємств торгівлі, продовольчих і будівельних супермаркетів, для транспортування вантажів

 • Лещата слюсарні, лещата станочні

  Пропонуємо Вашій увазі широкий вибір лещат виробництва Білорусї - лещата слюсарні та  лещата станочні.

Епіграф: Знати і не робити, все одно, що не знати! Вміти і не робити, все одно, що не вміти!
Верстати слюсарні, тумби інструментальні, лещата, шафи для перевдягання, шафи металеві для інструмента (інструментальні) - комплекс обладнання для виробничих підприємств, майстерень т.ч. авто). Естетичний зовнішній вигляд дозволяє використовувати їх в якості VIP оснащення гаражів в приватних будинках і котеджах. Зручні у використанні, безвідмовні в експлуатації.

Магазин промислових меблів в Києві за адресою вул. Дяченко, 20-Б, ТОВ БАНКСПЕЦЗАХІСТ, т. (044) 5762434. Доставка по Києву та Україні.

Пошукові терміни:
Промисловы меблі, верстаки, верстак слюсарний, верстаки слюсарні, тумби інструментальні, тумба інструментальна, лещата, лещата поворотні, лещата слюсарні, лещата верстатні, тумби верстатні, шафи інструментальні металеві, шафи для перевдягання, шафи для одягу, шафи для спецодягу, шафи одежні, шафи для роздягалень, шафи гардеробні.

ТОП