Фільтр

Для встановлення на

Ціна

10 грн - 22480 грн

Висота габаритна (мм)

30 - 2115

Ширина габаритна (мм)

30 - 1815

Глибина габаритна (мм)

0 - 1005

Навантаження на полицю

Кількість комірок

Кількість кювет (шт)

Кількість зон зберігання

Знижки

Верстаки. Тумби, візки, шафи. Лещата. Модулі для СТО

Підкатегорії

 • Слюсарні верстаки

  СЛЮСАРНИЙ ВЕРСТАК - ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ МАЙСТЕРНІ

  Обробка металу - завдання не з легких. Необхідно мати певні навички та використовувати спеціальні інструменти та обладнання, щоб досягти кращих результатів та уникнути помилок. Для реалізації поставлених завдань ми рекомендуємо купити наші слюсарні верстаки. Використання наших верстаків допоможе полегшити роботу майстра, а також покращити якість та швидкість виконання робіт. Наша компанія реалізує металеві меблі більше 20 років - довірившись нашому великому досвіду, Ви придбаєте оптимальний варіант верстака для виконання Ваших завдань.

  НЕОБХІДНІСТЬ В ЕКСПЛУАТАЦІЇ СЛЮСАРНИХ СТОЛІВ

  Слюсарні верстаки за доступною ціною від виробника необхідні для гаражів, домашніх майстерень, для сто і т. д. адже робота з металом вимагає певних навичок. Саморобні слюсарні столи можуть мати недоліки, що можуть вплинути на процес виконання робіт. Можна розглянути варіант придбання б/у верстаків, але подібна економія може стати причиною виробничих травм. Виріб повинен відповідати певним характеристикам, підібрати оптимально підходящу модель можна серед нашого асортименту. Не витрачайте час, щоб зробити верстак своїми руками. Кращим і більш дешевим рішенням буде придбання верстака заводського виробництва у нас.

  Слюсарні верстаки виготовляються з листової сталі, яка формує міцний корпус з підвищеною стійкістю до розхитування. Опори виготовлені з швелера або посилених труб, що дає можливість проводити роботи з підвищеними навантаженнями. Для захисту від корозії виріб перед зносостійким полімерно-порошковим фарбуванням проходить фосфатування.

  Не економте на розмірах столу, тобто не обмежуйте робоче місце слюсаря. Як правило ціна слюсарних верстаків безпосередньо відповідає якості виробів, але ми пропонує надійні верстаки (столи) за доступною ціною від виробника.

  ПЕРЕВАГИ КОМПЛЕКТАЦІЇ НАШИХ СЛЮСАРНИХ ВЕРСТАКІВ

  Верстак слюсарний може комплектуватися однією або двома тумбами для автосервісу (СТО), або може бути безтумбовим. Тумби верстака надійно кріпляться до стільниці, оптимізують організацію робочого місця слюсаря. Замикання тумб здійснюється замками Euro-Locks, завдяки цьому тільки у слюсаря буде доступ до інструменту. Комплектація тумб може включати в себе не тільки висувні ящики, двері або висувні полиці а й їх комбінацію. Для забезпечення повного доступу до вмісту усі висувні ящики оснащені телескопічними направляючими. Для забезпечення комфорту та безпеки слюсаря в майстерні, використовується конструкція виробу без гострих кутів. Завдяки місткій стільниці необхідні інструменти завжди під рукою у майстра.

  Варіанти обробки стільниць слюсарних верстаків для дому та майстерні:

  • металеве покриття з нержавіючим кантом;
  • натуральний бук або металевий чохол;
  • оцинкований або чорний метал;
  • чохол з нержавіючої сталі.

  Матеріал базової стільниці - вологостійка фанера товщиною 24 мм. Для виконання не складних завдань можна використовувати базову дерев'яну стільницю, але при роботі з важкими деталями та/або використання промислового обладнання, слюсарних лещат та ін. краще зупинити свій вибір на посилених варіантах стільниці (з оцинковкою, покриттям з чорного металу та ін.). В асортименті нашого підприємства є важка серія слюсарних верстаків, верстаки на колесах або з опорами, що регулюються по висоті. Ми також пропонуємо за ціною від виробника додаткове обладнання: перфорована панель для закріплення інструментів, лампи денного світла, лещата та підвіски, а також блок розеток та ін.

  Ми пропонуємо верстаки за ціною виробника з якісних матеріалів, що гарантує їх надійність. Верстаки поставляються в розібраному вигляді в упаковці та кресленням збірки.

 • Верстаки столярні

  Столярні верстаки призначені для виконання столярних і теслярських робіт. Чудово підходять для уроків праці в школах, невеликої майстерні, будинка, гаража. Стільниця верстака виконана з букової плити товщиною 50мм. В комплект верстака входять столярні лещата (2 шт.). Можлива установка висувного ящика під стільницею верстата.

 • Автомодулі для пересувних мобільних СТО

  Автомобільний пересувний модуль призначений для обладнання СТО на "колесах". Автомобільний модуль дозволяє оптимально використовувати простір автомобіля для розміщення ремонтного інструменту, легкий доступ до нього. Автомобільний пересувний модуль відрізняється функціональністю і простотою.
  Додаткова комплектація для автомодулю (у вартість не входить):
  - висувна стільниця;
  - лещата;
  - роздільники в ящики;
  - гачки для навішування інструменту.
  обладнання для мобільних СТО, автомобільний модуль, пересувний автомодуль, автомодуль для СТО

 • Інструментальні тумби мобільні ТИ

  Продуктивність праці багато в чому визначається зручністю розташування інструменту біля робочого місця. Інструментальні візки дозволяють не тільки розмістити все необхідне для роботи, та і переміщати у разі необхідності. Можуть комплектуватися різною кількістю висувних ящиків. Навантаження на ящик до 30 кг. Запирання - центральний замок. Мають естетичний зовнішній вигляд. Декоративне оздоблення - порошкове покриття. Верхня кришка тумби дозволяє зручно розташувати необхідні в дану хвилину інструмент і приладдя. Є модифікації, в яких замість висувних ящиків тумба комплектується дверима. Всередині тумби встановлена з'ємна полиця.

 • Верстатні тумби інструментальні ТС

  Продуктивність роботи багато у чому визначається зручністю розташування інструменту біля робочого місця. Інструментальні тумби верстачні дозволяють розмістити все необхідне для роботи. Призначені для обладнання робочих місць майстерень, виробничих підприємств, автосервісів. Верхня частина виконана у вигляді лотка, що запобігає втрату інструменту. Крім того,кришка накрита бензомаслостойким килимком. Можуть комплектуватися різною кількістю висувних ящиків. Навантаження на один ящик до 30 кг. Запирання - центральний замок. Мають естетичний зовнішній вигляд. Є модифікації, у яких замість висувних ящиків, тумба комплектується дверима. Всередині такої тумби встановлена з'ємна полиця.

 • Інструментальні візки TУ

  Тумби інструментальні серії ТУ відрізняються зручністю в експлуатації і зберіганні інструменту на робочому місці. Візки дозволяють не тільки розмістити все необхідне для роботи, але і переміщати в разі потреби. Можуть комплектуватися різним кількістю висувних ящиків. Навантаження на ящик до 30 кг. Ящики комплектуються телескопічними напрямними, що дозволяє відвігать ящики повністю. Верхня кришка тумби дозволяє зручно розташувати необхідні в дану хвилину інструмент та приладдя. Є модифікація, в якій замість комод тумба комплектується дверима. Усередині тумби встановлена знімна полку.

  Виробничі меблі, інструментальні шафи, верстаки слюсарні та столярні, лещата слюсарні та верстатні. Купити в Києві.

 • Поличні візки інструментальні

  Продуктивність праці багато в чому визначається зручністю розташування інструменту біля робочого місця. Інструментальні візки дозволяють не тільки розміщувати все необхідне для роботи, а також переміщати в разі потреби. Навантаження на одну полицю до30 кг. Мають естетичний зовнішній вигляд. Декоративне оздоблення - порошкове покриття.

 • Платформні полочні та сітчасті візки

  Платфорні візки - це один з найбільш популярних та розповсюджених видів продукції для повноцінного функціонування складських приміщень, підприємствах роздрібної та оптової торгівлі. Також платфорні візки широко використовуються у виробничих приміщеннях будь-якого напрямку.
  Платформні візки випускаються з різною вантажопідйомністю, обладнані різними видами коліс, з можливістю оснащення додатковими комплектуючими - ручки, отбортовка, полиці.
  Залежно від моделі платфорні візки можуть мати вантажопідйомність від 250 до 400 кг.
  Залежно від потреби, виду вантажу, що перевозиться, платфорні візки можуть доукомплектовуватися додатковою ручкою, полицями, сітчастими бортами для транспортування дрібногабаритних вантажів.
  Платформні візки поставляються як в зібраному, так і розібраному вигляді, що знижує витрати на доставку в інші міста.

  Платформні візки для складу, складських приміщень, підприємств торгівлі, продовольчих і будівельних супермаркетів, для транспортування вантажів

 • Лещата слюсарні, лещата станочні

  Пропонуємо Вашій увазі широкий вибір лещат виробництва Білорусї - лещата слюсарні та  лещата станочні.

 • Інструментальні шафи металеві

  Шафа металева інструментальна - основне призначення

  Напевно, кожному відвідувачеві СТО, майстерні або виробничого підприємства іноді доводилося спостерігати не приємну картину, коли робітник, який виконує його замовлення, припиняє роботу на слюсарному верстаку, йде в інший кінець приміщення і довго риється в якомусь ящику, розшукуючи потрібний інструмент. Стомлено повертається до верстака і після декількох хвилин роботи, знову кудись йде в пошуку необхідних метизів. Через деякий час все повторюється, але вже через відсутність під руками необхідних пристосувань. Не ефективна організація праці обкрадає всіх - власника підприємства, його працівників і замовників. Всі втрачають час та гроші.

  Металеві інструментальні шафи є одним з найбільш затребуваних видів виробничих меблів. Основне призначення металевих інструментальних шаф - зручне (ефективне) розміщення інструментів, метизів і комплектуючих. Інструментальна шафа (металева шафа для інструменту) -необхідний вид виробничих меблів для організації ефективної роботи промислових підприємств, автосервісів, майстерень, гаражів і т. д.

  Конструкція інструментальних металевих шаф

  Конструкція інструментальних металевих шаф - опціонна. Це означає, що будь-який споживач може вибрати комплектацію серійно випускаючої інструментальної шафи з урахуванням своїх індивідуальних потреб. Крім звичних для всіх стаціонарних/регульованих полиць та висувних ящиків різного розміру, для зберігання малогабаритних комплектуючих (метизів та ін.) можна доукомплектувати шафу інструментальну кюветами (пластиковими контейнерами). Кювети оснащені відкритою фронтальною панеллю з полем для ідентифікатора, це прискорює пошук необхідних виробів. У разі, якщо весь корисний об`єм інструментальної шафи використовується для встановлення пластикових кювет, його називають металевою шафою для метизів. Оснащення металевої шафи для інструментів перфорованою задньою стінкою, дозволяє зручно розміщувати на ній необхідне приладдя та інструменти. Для цього досить докупити не дорогі знімні кріплення.

  Ще однією корисною функцією металевих інструментальних шаф є система замикання. Металеві шафи для інструментів обладнуються врізними ключовими замками. При достатньому рівні секретності (для виробів даного призначення), ключі дуже компактні та зручні у використанні. Система замикання інструментальних шаф виключає крадіжку (без злому) вмісту. Для злому закритої металевої інструментальної шафи зловмисникам доведеться використовувати відповідні інструменти, що зі 100-відсотковою вірогідністю призведе до механічної деформації сталевих дверей і приверне увагу охорони.

  Перед покупкою металевої інструментальної шафи, обов'язково треба ознайомитися з її технічними характеристиками - допустимими навантаженнями на полиці та висувні ящики, продумати необхідність придбання додаткової комплектації.

  Шафи металеві інструментальні можуть мати збірно - розбірну або суцільнозварну конструкції. Перший варіант інструментальних шаф зручніше в транспортуванні до місця експлуатації, другий варіант значно потужніший. Збірно - розбірні інструментальні шафи поставляються в зручній картонній упаковці. Інструкція по збірці знаходиться всередині. Збірка металевих інструментальних шаф не вимагає спеціальних інструментів та навичок.

  У людей старшого покоління ще може в пам'яті зберігатися стереотип радянських часів, що металеві інструментальні шафи - це громіздкі не красиві вироби, зварені з погано відрихтованого металу, які треба щороку перефарбовувати погано пахнучою масляною фарбою, щоб приховати іржу.

  Дизайн та оздоблення шаф інструментальних

  Сучасні шафи інструментальні металеві поєднують в собі високі функціональні можливості та естетичний дизайн. Вони довговічні і не вимагають великих витрат на їх придбання. Не висока вартість готової продукції обумовлена високою серійністю виробництва - можливість зібрати готовий виріб з уніфікованих модулів, не тільки різко підвищила споживчі властивості інструментальних металевих шаф, а й знизила витрати на виготовлення.

  Для обробки інструментальних металевих шаф всі виробники використовують зносостійке порошкове полімерне покриття. Порошок, за допомогою спеціального пістолета, наноситься в електро - статичному полі на поверхню металу. Після нагріву в печі до температури близько 200 градусів, він спікається в міцну плівку. Наскільки сильно ця плівка зчепиться з поверхнею металу, залежить від того, як ретельно вона буде очищена. Там не повинно бути забруднень, слідів мастила або корозії. Таку підготовку поверхні металу можуть зробити більшість виробників. Але є один технологічний процес, який під силу тільки найпотужнішим виробництвам - фосфатування металу перед нанесенням порошкового покриття. Фосфатування - це хімічний процес, який перетворює оксид заліза (іржу) в антикорозійне покриття, яке має високу адгезію (силу зчеплення) з порошком. Для виконання цих робіт необхідно спеціальне устаткування та великі виробничі площі. Термін служби декоративного оздоблення виробів, що пройшли фосфатацію, зростає не менше ніж в 2 рази. Тому, купуючи інструментальні металеві шафи великого виробника, можна бути впевненим в їх найвищій якості.

  Зокрема таким підприємством є ПРАКТИК. Це найбільший виробник в Європі, який має виробництва в декількох країнах. Так само слід зазначити, що металеві шафи для інструментів та металовиробів ПРАКТИК є дуже збалансованими функціонально і охоплюють весь можливий діапазон споживчих властивостей.

  Купити шафи металеві для інструментів за ціною виробника можна за адресою: м.Київ, вул. Дяченко 20-б, оф. 149 або в інтернет-магазині pod-zamkom.com.ua

на сторінку
Показані 1 - 24 із 218 пунктів

Епіграф: Знати і не робити, все одно, що не знати! Вміти і не робити, все одно, що не вміти!
Верстати слюсарні, тумби інструментальні, лещата, шафи для перевдягання, шафи металеві для інструмента (інструментальні) - комплекс обладнання для виробничих підприємств, майстерень т.ч. авто). Естетичний зовнішній вигляд дозволяє використовувати їх в...

Епіграф: Знати і не робити, все одно, що не знати! Вміти і не робити, все одно, що не вміти!
Верстати слюсарні, тумби інструментальні, лещата, шафи для перевдягання, шафи металеві для інструмента (інструментальні) - комплекс обладнання для виробничих підприємств, майстерень т.ч. авто). Естетичний зовнішній вигляд дозволяє використовувати їх в якості VIP оснащення гаражів в приватних будинках і котеджах. Зручні у використанні, безвідмовні в експлуатації.

Магазин промислових меблів в Києві за адресою вул. Дяченко, 20-Б, ТОВ БАНКСПЕЦЗАХІСТ, т. (044) 5762434. Доставка по Києву та Україні.

Пошукові терміни:
Промисловы меблі, верстаки, верстак слюсарний, верстаки слюсарні, тумби інструментальні, тумба інструментальна, лещата, лещата поворотні, лещата слюсарні, лещата верстатні, тумби верстатні, шафи інструментальні металеві, шафи для перевдягання, шафи для одягу, шафи для спецодягу, шафи одежні, шафи для роздягалень, шафи гардеробні.

Більше
ТОП