Знижки

Слюсарні верстаки

Підкатегорії

 • Безтумбові верстаки слюсарні

  ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ ТА ПРОСТОТА СЛЮСАРНОГО БЕЗТУМБОВОГО ВЕРСТАКА

  Верстак слюсарний - це робоче місце для виконання слюсарних, електромонтажних, складальних робіт. Верстаки слюсарні мають збірно-розбірну конструкцію, що складається з бічних опор, стільниці, полиць та задньої стінки. Таке технічне рішення дає можливість транспортувати верстак в невеликих авто, а при відправці в інші населені пункти України економити витрати на доставку. Для підготовки верстака до роботи потрібно мінімум часу. У комплект поставки входить все необхідне для збірки.

  ПЕРЕВАГИ КОМПЛЕКТАЦІЇ ВЕРСТАКІВ СЛЮСАРНИХ

  В асортименті нашого підприємства представлені верстаки слюсарні з різною довжиною стільниць - 1000, 1200, 1500 , 1800 мм. Це дозволяє оптимально заповнити робочий простір в залежності від розміру приміщення. Базова комплектація столу слюсарного - фанерна (вологостійка) стільниця товщиною 24 мм.

  Залежно від видів виконуваних робіт верстак столярний може комплектуватися стільницями, виготовленими з плити:

  - з оцинкованим чохлом;
  - з чохлом з нержавіючої сталі;
  - гумове покриття з окантовкою з оцинкованої сталі;
  - чохол з чорного металу товщиною 2 мм;
  - покриття з чорного металу товщиною 4 мм;
  - буковий щит товщиною 40 мм.

  Розподілене навантаження на робочу поверхню становить 200 кг.

  ВАЖЛИВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ВЕСРТАКІВ СЛЮСАРНИХ

  Металеві деталі верстаків слюсарних пофарбовані полімерною порошковою фарбою. Даний вид обробки не тільки надає виробу привабливий вигляд, але й захищає поверхню металу від впливу вологи або хімічних речовин. Крім того, покриття відповідає всім вимогам чинного санітарного законодавства України.

  Верстаки слюсарні мають висоту 850мм, що є оптимальною висотою для роботи стоячи. Якщо для роботи виникає необхідність меншої або більшої висоти верстака, в нашому асортименті представлений широкий вибір столів на регульованих опорах. Висота верстаків від 750 до 1000 мм.

  Для організації комфортного робочого місця на верстак слюсарний можна встановити перфорований екран. На ньому зручно розміщуються полиці, підставки для викруток та ключів, лампа денного освітлення, пластикові кювети, тримачі для рушників, коробка для балонів та ін.

  Переваги придбання слюсарного верстака у нас:

  - верстаки слюсарні завжди є в наявності;
  - гнучкий підхід до Замовника, допомога в підборі виробу, консультації з технічних питань;
  - ціна від виробника;
  - доставка слюсарних верстаків;
  - відправка верстаків слюсарних будь-яким перевізником по Україні;
  - при самовивозі верстака - допомога при завантаженні в автомобіль;
  - можливість покупки верстака слюсарного не тільки в Києві, але в інших містах України (зручний інтерфейс сайту).

  Телефонуйте!
  Робіть замовлення через сайт!
  Приїжджайте в наш магазин - г. Киев, ул. Дяченко 20-б, оф. 149.

  Купити безтумбовий верстак слюсарний в Києві.

 • Однотумбові верстаки слюсарні
 • Двотумбові верстаки слюсарні

  Пропонуємо Вашій увазі верстаки слюсарні двотумбові.
  Велика різноманітність варіантів комплектаціїї тумб дозволить максимально зручно та ергономічно розмістити увесь Ваш інструмент. Завдяки різним комплектаціям столеніц (оцинкований чохол, гума, метал, фанера) верстаки можуть використовуватися під різні види робіт. Мають збірно-розбірну крупно-модульну конструкцію, яка дозволить Вам з окремих модулів зібрати верстак з необхідними йому набором опцій - кількістю тумб, висувних ящиків або відкриваються дверей, перфорованих листів для власників інструменту і навісних ящиків, освітлення, розеток і т.д.
  Так, що не гаючи часу звертайтеся за телефоном (044)576-2434 та купуйте верстак слюсарний двотумбовий.

 • Мобільні верстаки слюсарні

  Верстак двухтумбовий металевий призначений для обладнання робочих місць на СТО, промислових підприємствах, майстернях, виробництвах різних напрямків.
  Випускається в декількох модифікаціях. Базова - стільниця фанера 3мм.

  Верстак обладнаний 4-ма коліщатками, з яких 2 неповоротних і 2 поворотних з гальмами. Вантажопідйомність даних верстаків до 300 кг.

 • Додаткова комплектація верстаків

СЛЮСАРНИЙ ВЕРСТАК - ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ МАЙСТЕРНІ

Обробка металу - завдання не з легких. Необхідно мати певні навички та використовувати спеціальні інструменти та обладнання, щоб досягти кращих результатів та уникнути помилок. Для реалізації поставлених завдань ми рекомендуємо купити наші слюсарні верстаки. Використання наших верстаків допоможе полегшити роботу майстра, а також покращити якість та швидкість виконання робіт. Наша компанія реалізує металеві меблі більше 20 років - довірившись нашому великому досвіду, Ви придбаєте оптимальний варіант верстака для виконання Ваших завдань.

НЕОБХІДНІСТЬ В ЕКСПЛУАТАЦІЇ СЛЮСАРНИХ СТОЛІВ

Слюсарні верстаки за доступною ціною від виробника необхідні для гаражів, домашніх майстерень, для сто і т. д. адже робота з металом вимагає певних навичок. Саморобні слюсарні столи можуть мати недоліки, що можуть вплинути на процес виконання робіт. Можна розглянути варіант придбання б/у верстаків, але подібна економія може стати причиною виробничих травм. Виріб повинен відповідати певним характеристикам, підібрати оптимально підходящу модель можна серед нашого асортименту. Не витрачайте час, щоб зробити верстак своїми руками. Кращим і більш дешевим рішенням буде придбання верстака заводського виробництва у нас.

Слюсарні верстаки виготовляються з листової сталі, яка формує міцний корпус з підвищеною стійкістю до розхитування. Опори виготовлені з швелера або посилених труб, що дає можливість проводити роботи з підвищеними навантаженнями. Для захисту від корозії виріб перед зносостійким полімерно-порошковим фарбуванням проходить фосфатування.

Не економте на розмірах столу, тобто не обмежуйте робоче місце слюсаря. Як правило ціна слюсарних верстаків безпосередньо відповідає якості виробів, але ми пропонує надійні верстаки (столи) за доступною ціною від виробника.

ПЕРЕВАГИ КОМПЛЕКТАЦІЇ НАШИХ СЛЮСАРНИХ ВЕРСТАКІВ

Верстак слюсарний може комплектуватися однією або двома тумбами для автосервісу (СТО), або може бути безтумбовим. Тумби верстака надійно кріпляться до стільниці, оптимізують організацію робочого місця слюсаря. Замикання тумб здійснюється замками Euro-Locks, завдяки цьому тільки у слюсаря буде доступ до інструменту. Комплектація тумб може включати в себе не тільки висувні ящики, двері або висувні полиці а й їх комбінацію. Для забезпечення повного доступу до вмісту усі висувні ящики оснащені телескопічними направляючими. Для забезпечення комфорту та безпеки слюсаря в майстерні, використовується конструкція виробу без гострих кутів. Завдяки місткій стільниці необхідні інструменти завжди під рукою у майстра.

Варіанти обробки стільниць слюсарних верстаків для дому та майстерні:

• металеве покриття з нержавіючим кантом;
• натуральний бук або металевий чохол;
• оцинкований або чорний метал;
• чохол з нержавіючої сталі.

Матеріал базової стільниці - вологостійка фанера товщиною 24 мм. Для виконання не складних завдань можна використовувати базову дерев'яну стільницю, але при роботі з важкими деталями та/або використання промислового обладнання, слюсарних лещат та ін. краще зупинити свій вибір на посилених варіантах стільниці (з оцинковкою, покриттям з чорного металу та ін.). В асортименті нашого підприємства є важка серія слюсарних верстаків, верстаки на колесах або з опорами, що регулюються по висоті. Ми також пропонуємо за ціною від виробника додаткове обладнання: перфорована панель для закріплення інструментів, лампи денного світла, лещата та підвіски, а також блок розеток та ін.

Ми пропонуємо верстаки за ціною виробника з якісних матеріалів, що гарантує їх надійність. Верстаки поставляються в розібраному вигляді в упаковці та кресленням збірки.

ТОП