Слюсарні верстаки

Підкатегорії

 • Безтумбові верстаки слюсарні

  ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ ТА ПРОСТОТА СЛЮСАРНОГО ВЕРСТАКА БЕЗТУМБОВОГО 

  Верстак слюсарний - це робоче місце для виконання слюсарних, електромонтажних, складальних робіт. Верстаки слюсарні мають збірно-розбірну конструкцію, що складається з бічних опор, стільниці, полиць та задньої стінки. Таке технічне рішення дає можливість транспортувати верстак в невеликих авто, а при відправці в інші населені пункти України економити витрати на доставку. Для підготовки верстака до роботи потрібно мінімум часу. У комплект поставки входить все необхідне для збірки.

  ПЕРЕВАГИ КОМПЛЕКТАЦІЇ СТОЛІВ СЛЮСАРНИХ

  В асортименті нашого підприємства представлені верстаки слюсарні з різною довжиною стільниць - 1000, 1200, 1500 , 1800 мм. Це дозволяє оптимально заповнити робочий простір в залежності від розміру приміщення. Базова комплектація столу слюсарного - фанерна (вологостійка) стільниця товщиною 24 мм.

  Залежно від видів виконуваних робіт верстак столярний може комплектуватися стільницями, виготовленими з OSB плити:

  - з оцинкованим чохлом;
  - з чохлом з нержавіючої сталі;
  - гумове покриття з окантовкою з оцинкованої сталі;
  - чохол з чорного металу товщиною 2 мм;
  - покриття з чорного металу товщиною 4 мм;
  - буковий щит товщиною 40 мм.

  Розподілене навантаження на робочу поверхню становить 200 кг.

  ВАЖЛИВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ВЕСРТАКІВ СЛЮСАРНИХ

  Металеві деталі верстаків слюсарних пофарбовані полімерною порошковою фарбою. Даний вид обробки не тільки надає виробу привабливий вигляд, але й захищає поверхню металу від впливу вологи або хімічних речовин. Крім того, покриття відповідає всім вимогам чинного санітарного законодавства України.

  Верстаки слюсарні мають висоту 850мм, що є оптимальною висотою для роботи стоячи. Якщо для роботи виникає необхідність меншої або більшої висоти верстака, в нашому асортименті представлений широкий вибір столів на регульованих опорах. Висота верстаків від 750 до 1000 мм.

  Для організації ефективного робочого місця на верстак слюсарний можна встановити перфорований екран. На ньому зручно розміщуються полиці, підставки для викруток та ключів, лампа денного освітлення, пластикові кювети, тримачі для рушників, коробка для балонів та ін.

  Переваги придбання слюсарного верстака у нас:

  - верстаки слюсарні завжди є в наявності;
  - гнучкий підхід до Замовника, допомога в підборі виробу, консультації з технічних питань;
  - ціна від виробника;
  - доставка слюсарних верстаків;
  - відправка верстаків слюсарних будь-яким перевізником по Україні;
  - при самовивозі верстака - допомога при завантаженні в автомобіль;
  - можливість купити верстак слюсарний в Києві та в інших містах України (зручний інтерфейс сайту).

  Купити слюсарний верстак за ціною від виробника можливо за адресою м. Київ, вул. Дяченко 20-б, оф. 149 та в інтернет-магазині pod-zamkom.com.ua

 • Однотумбові верстаки слюсарні

  НАДІЙНІСТЬ І ЗРУЧНІСТЬ СЛЮСАРНОГО ВЕРСТАКА ОДНОТУМБОВОГО

  Верстат слюсарний - це незамінне сучасне рішення для організації робочого місця слюсаря, електомонтажника, збирача. Однотумбовий верстак слюсарний - це збірно-розбірна конструкція, що складається з бічної опори, стільниці, полиці, задньої стінки та верстачної тумби.

  Поставка столу слюсарного в розібраному вигляді суттєво економить фінансові витрати при доставці по Києву та Україні.

  Тумба верстачна поставляється зібрана, а це економія часу на підготовку верстака до роботи. У комплект поставки входить все необхідне для збірки.

  ГОТОВІ РІШЕННЯ ДЛЯ ОБЛАДНАННЯ РОБОЧОГО МІСЦЯ

  В асортименті нашого підприємства представлені верстаки слюсарні однотумбові з різною довжиною стільниць - 1200, 1200, 1400, 1500, 1600, 1800мм. Це дозволить оптимально заповнити робочий простір в залежності від розміру приміщення.

  Для обладнання робочого місця в залежності від виду робіт верстак слюсарний може комплектуватися стільницями, виготовленими з OSB плити:

  - з оцинкованим чохлом;
  - з чохлом з нержавіючої сталі;
  - гумове покриття з окантовкою з оцинкованої сталі;
  - чохол з металу товщ. 2 мм;
  - покриття з металу товщ. 4 мм;
  - буковий щит товщ. 40 мм.

  Розподілена навантаження на робочу поверхню становить 200 кг.

  КЛЮЧОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ВЕРСТАКІВ СЛЮСАРНИХ

  Металеві деталі верстака однотумбового пофарбовані полімерною порошковою фарбою. Тумби верстачні - двокольорові, комбінація світло-сірого та темно-сірого кольору, опори, полиця та задня стінка - темно сірі. Даний вид обробки не тільки надає виробу привабливий вигляд, але й захищає поверхню металу від впливів вологи або хімічних речовин. Крім того, покриття відповідає всім вимогам чинного санітарного законодавства України.

  Верстаки слюсарні мають висоту до 900мм, що вважається оптимальною для роботи навстоячи. Це дозволяє зняти навантаження на хребет та ноги протягом робочого дня. Якщо для роботи виникає необхідність меншої або більшої висоти верстака, в нашому асортименті представлений широкий вибір столів на регульованих опорах. Висота таких верстаків від 750 до 1000 мм.

  Детальніше про моделі тумбах для слюсарних столів (верстаків), якими вони комплектуються:

  Д - верстачная тумба з одними дверима;
  МД - верстачная тумба з дверима та невеликим висувним ящиком;
  С2Б - верстачная тумба з 3-ма висувними ящиками;
  2М2Б - верстачная тумба з 4-ма висувними ящиками;
  3МСБ - верстачная тумба з 5-ма висувними ящиками;
  8М - верстачная тумба з 8-ма висувними ящиками.

  Таке різноманіття дозволяє оптимально підібрати тумбу для верстака слюсарного. Висувні ящики закріплені на телескопічні направляючі, висуваються повністю. Вантажопідємність кожного ящика - до 40 кг розподіленого навантаження. Всі тумби верстачні (незалежно від моделі) закриваються на ключовий замок. Якщо виникає необхідність встановити під верстак другу тумбу, її завжди можна придбати додатково. Для зручного розміщення інструменту, необхідного в процесі роботи, на верстак слюсарний можна встановити перфорований екран. На ньому розміщуються полиці, підставки для викруток та ключів, лампа денного освітлення, пластикові кювети, тримач рушників, коробка для балонів та ін.

  ЧОМУ КУПИТИ СЛЮСАРНИЙ ВЕРСТАК ПОТРІБНО САМЕ У НАС?

  - гнучкий підхід до Замовника, допомога в підборі вироби, консультації з технічних питань;
  - ціна від виробника ;
  - доставка слюсарних верстаків;
  - відправка верстаків слюсарних будь-яким перевізником України;
  - при самовивозі верстака - допомога при завантаженні в автомобіль;
  - можливість придбати верстак слюсарний не тільки в Києві, але в інших містах України (зручний інтерфейс сайту).

  Купити слюсарний верстак за ціною виробника можна за адресою м.Київ, вул. Дяченко 20-б, оф. 149 або в інтернет-магазині pod-zamkom.com.ua

 • Двотумбові верстаки слюсарні

  ЕФЕКТИВНІСТЬ ТА ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ ДВОТУМБОВИХ ВЕРСТАКІВ СЛЮСАРНИХ

  Слюсарний верстак двотумбовий - це необхідне оптимальне рішення для організації робочого місця слюсаря, електомонтажніка, збирача. Двотумбовий верстак слюсарний - це збірно-розбірна конструкція, яка складається зі стільниці, полиці, задньої стінки і двох верстачной тумб.

  Слюсарний стіл поставляється в розібраному вигляді, що помітно економить фінансові витрати на доставку по Києву та Україні.

  Дві верстачні тумби поставляються зібраними, що істотно заощаджує час на підготовку верстата до роботи. Для складання верстака в комплект поставки входить все необхідне.

  ОПТИМІЗАЦІЯ РОБОЧОГО МІСЦЯ - ГОТОВІ РІШЕННЯ

  Наше підприємство пропонує слюсарні столи за ціною від виробника з різною довжиною стільниць - 1200, 1200, 1400 , 1500, 1600, 1800 мм. Завдяки цьому, можна оптимально організувати робочий простір в залежності від розміру приміщення.

  Для ефективного використання робочого місця, двохтумбовий верстак слюсарний може комплектуватися стільницями, виготовленими з OSB плити:

  - з оцинкованим чохлом;
  - з чохлом з нержавіючої сталі;
  - гумове покриття з окантовкою з оцинкованої сталі;
  - чохол з металу товщ. 2 мм;
  - покриття з металу товщ. 4 мм;
  - буковий щит товщ. 40 мм.

  Розподілене навантаження на робочу поверхню становить 200 кг.

  ВЕРСТАКИ СЛЮСАРНІ - ВАЖЛИВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

  Металеві деталі, з яких складається двохтумбовий верстак, пофарбовані полімерною порошковою фарбою. Верстачні тумби - двоколірні, комбінація світло-сірого і темно-сірого кольору, полиця та задня стінка - темно сірі. Дана обробка не тільки надає виробу привабливий вигляд, але і захищає поверхню металу від впливів вологи або хімічних речовин. Порошкове покриття відповідає всім вимогам чинного санітарного законодавства України.

  Верстаки слюсарні мають висоту до 900мм, яка вважається оптимальною для роботи навстоячи. Це дозволяє зняти навантаження на хребет та ноги протягом робочого дня.

  Моделі тумб для двотумбових слюсарних столів (верстаків):

  Д - верстачная тумба з одними дверима;
  МД - верстачная тумба з дверима і невеликим висувним ящиком;
  С2Б - верстачная тумба з 3 висувними ящиками;
  2М2Б - верстачная тумба з 4 висувними ящиками;
  3МСБ - верстачная тумба з 5 висувними ящиками;
  8М - верстачная тумба з 8 висувними ящиками.

  Такий асортимент дозволяє оптимально підібрати тумби для слюсарного верстака. Висувні ящики оснащені телескопічними напрямними. Вантажопідємність кожного ящика - до 40 кг розподіленого навантаження. Замикання тумби (незалежно від моделі) здійснюється ключовим замок. Для зручного розміщення інструменту, необхідного в процесі роботи, на верстак слюсарний можна встановити перфорований екран.

  ЧОМУ КУПИТИ СЛЮСАРНИЙ ВЕРСТАК ПОТРІБНО САМЕ У НАС?

  - гнучкий підхід до Замовника, допомога в підборі вироби, консультації з технічних питань;
  - ціна від виробника ;
  - доставка слюсарних верстаків;
  - відправка верстаків слюсарних будь-яким перевізником України;
  - при самовивозі верстака - допомога при завантаженні в автомобіль;
  - можливість купити верстак слюсарний не тільки в Києві, але в інших містах України (зручний інтерфейс сайту).

  Купити слюсарний верстак за ціною від виробника можна за адресою м.Київ, вул. Дяченко 20-б, оф. 149 або в інтернет-магазині pod-zamkom.com.ua

 • Мобільні верстаки слюсарні

  Верстак двухтумбовий металевий призначений для обладнання робочих місць на СТО, промислових підприємствах, майстернях, виробництвах різних напрямків.
  Випускається в декількох модифікаціях. Базова - стільниця фанера 3мм.

  Верстак обладнаний 4-ма коліщатками, з яких 2 неповоротних і 2 поворотних з гальмами. Вантажопідйомність даних верстаків до 300 кг.

 • Додаткова комплектація верстаків

  НЕОБХІДНІСТЬ ДОДАТКОВОЇ КОМПЛЕКТАЦІЇ

  Для зберігання необхідного інструменту, металовиробів, деталей, протиральних та мастильних матеріалів, верстаки слюсарні можуть додатково комплектуватися:
  - полицями;
  - пластиковими кюветами (коробками);
  - гачками;
  - підставками для ключів; свердел, викруток;
  - тримач для рушника;
  - кошик навісний;
  - лампа освітлення;
  - блок розеток.

  Все необхідне для роботи зручно розміщується на перфорованих панелях.

  Купити додаткову комплектацію на слюсарний верстак за ціною від виробника можна за адресою м. Київ, вул. Дяченко 20-б, оф. 149 або в інтернет-магазині pod-zamkom.com.ua

на сторінку
Показані 1 - 24 із 92 пунктів

СЛЮСАРНИЙ ВЕРСТАК - ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ МАЙСТЕРНІ

Обробка металу - завдання не з легких. Необхідно мати певні навички та використовувати спеціальні інструменти та обладнання, щоб досягти кращих результатів та уникнути помилок. Для реалізації поставлених завдань ми рекомендуємо купити наші слюсарні верстаки. Використання наших верстаків допоможе поле...

СЛЮСАРНИЙ ВЕРСТАК - ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ МАЙСТЕРНІ

Обробка металу - завдання не з легких. Необхідно мати певні навички та використовувати спеціальні інструменти та обладнання, щоб досягти кращих результатів та уникнути помилок. Для реалізації поставлених завдань ми рекомендуємо купити наші слюсарні верстаки. Використання наших верстаків допоможе полегшити роботу майстра, а також покращити якість та швидкість виконання робіт. Наша компанія реалізує металеві меблі більше 20 років - довірившись нашому великому досвіду, Ви придбаєте оптимальний варіант верстака для виконання Ваших завдань.

НЕОБХІДНІСТЬ В ЕКСПЛУАТАЦІЇ СЛЮСАРНИХ СТОЛІВ

Слюсарні верстаки за доступною ціною від виробника необхідні для гаражів, домашніх майстерень, для сто і т. д. адже робота з металом вимагає певних навичок. Саморобні слюсарні столи можуть мати недоліки, що можуть вплинути на процес виконання робіт. Можна розглянути варіант придбання б/у верстаків, але подібна економія може стати причиною виробничих травм. Виріб повинен відповідати певним характеристикам, підібрати оптимально підходящу модель можна серед нашого асортименту. Не витрачайте час, щоб зробити верстак своїми руками. Кращим і більш дешевим рішенням буде придбання верстака заводського виробництва у нас.

Слюсарні верстаки виготовляються з листової сталі, яка формує міцний корпус з підвищеною стійкістю до розхитування. Опори виготовлені з швелера або посилених труб, що дає можливість проводити роботи з підвищеними навантаженнями. Для захисту від корозії виріб перед зносостійким полімерно-порошковим фарбуванням проходить фосфатування.

Не економте на розмірах столу, тобто не обмежуйте робоче місце слюсаря. Як правило ціна слюсарних верстаків безпосередньо відповідає якості виробів, але ми пропонує надійні верстаки (столи) за доступною ціною від виробника.

ПЕРЕВАГИ КОМПЛЕКТАЦІЇ НАШИХ СЛЮСАРНИХ ВЕРСТАКІВ

Верстак слюсарний може комплектуватися однією або двома тумбами для автосервісу (СТО), або може бути безтумбовим. Тумби верстака надійно кріпляться до стільниці, оптимізують організацію робочого місця слюсаря. Замикання тумб здійснюється замками Euro-Locks, завдяки цьому тільки у слюсаря буде доступ до інструменту. Комплектація тумб може включати в себе не тільки висувні ящики, двері або висувні полиці а й їх комбінацію. Для забезпечення повного доступу до вмісту усі висувні ящики оснащені телескопічними направляючими. Для забезпечення комфорту та безпеки слюсаря в майстерні, використовується конструкція виробу без гострих кутів. Завдяки місткій стільниці необхідні інструменти завжди під рукою у майстра.

Варіанти обробки стільниць слюсарних верстаків для дому та майстерні:

• металеве покриття з нержавіючим кантом;
• натуральний бук або металевий чохол;
• оцинкований або чорний метал;
• чохол з нержавіючої сталі.

Матеріал базової стільниці - вологостійка фанера товщиною 24 мм. Для виконання не складних завдань можна використовувати базову дерев'яну стільницю, але при роботі з важкими деталями та/або використання промислового обладнання, слюсарних лещат та ін. краще зупинити свій вибір на посилених варіантах стільниці (з оцинковкою, покриттям з чорного металу та ін.). В асортименті нашого підприємства є важка серія слюсарних верстаків, верстаки на колесах або з опорами, що регулюються по висоті. Ми також пропонуємо за ціною від виробника додаткове обладнання: перфорована панель для закріплення інструментів, лампи денного світла, лещата та підвіски, а також блок розеток та ін.

Ми пропонуємо верстаки за ціною виробника з якісних матеріалів, що гарантує їх надійність. Верстаки поставляються в розібраному вигляді в упаковці та кресленням збірки.

Більше
ТОП