Знижки

Фільтр

Ціна

4440 грн - 54010 грн

Виробник

Висота габаритна (мм)

255 - 1035

Ширина габаритна (мм)

240 - 645

Глибина габаритна (мм)

240 - 525

Касовий відсік

Кількість ящиків

Депозитні сейфи

Показані 1 - 12 із 12 пунктів

Депозитні сейфи рекомендовані до експлуатації в місцях, де йде постійний оберт готівки (автозаправки, цілодобові магазини, кафе і ресторани). Особливо затребувані у віддалених і малолюдних місцях, коли час реагування охорони досить тривалий.
Головною перевагою даних сейфів є можливість розміщення грошей усередину сейфа без відкриття дверей і відс...

Депозитні сейфи рекомендовані до експлуатації в місцях, де йде постійний оберт готівки (автозаправки, цілодобові магазини, кафе і ресторани). Особливо затребувані у віддалених і малолюдних місцях, коли час реагування охорони досить тривалий.
Головною перевагою даних сейфів є можливість розміщення грошей усередину сейфа без відкриття дверей і відсутністю у касира ключів (або коду). Ключ або код від сейфа знаходиться в особи, яка інкасує вміст сейфу. Це зводить практично "на нуль" спроби пограбування.

- Товщина лицьовій панелі - 5 мм, товщина бокових стінок - 5 мм;
- 3-хсторонняя ригельна система запирання;
- Конструкція поворотного люка забезпечує захист від спроб витягти вміст сейфу;
- Передбачено анкерне кріплення сейфу до підлоги.

Сейф, який захищає ЛЮДИНУ

Епіграф: Страх потворний, а радість прекрасна, але немає нічого прекрасніше, ніж зникаючий страх.
   У будь-якого механізму і технологічного процесу є слабке місце. Саме таким слабким місцем є ЛЮДИНА (касир або інкасатор) у момент обробки їм грошей. У цей час цінності найбільш уразливі для грабіжника і, відповідно, небезпечні. Як не збільшуй кількість охорони, а вірогідність нападу залишається. Просто ризику несподіваного нападу піддається більшу кількість людей.

    Висновок: необхідно до мінімуму зменшити два параметри: суму грошей, що знаходяться в руках ЛЮДИНИ і час, який необхідно для того, щоб вони потрапили в сховище або сейф. Тобто мова йде про створення умов, при яких сама спроба пограбування стає безглуздою через високий ризик з точки зору злочинця.

   Найцікавіше, що проблема легко вирішується із застосуванням одного технічного нововведення - депозитної системи. Відразу уточнимо - даний вид обладнання нічого спільного з депозитними чарунками не має. Депозитна система - це сейф, в який цінності потрапляють без відкриття дверей через приймальний блок. Національний банк України передбачив можливість застосування депозитних систем для обладнання інкасаторських автомобілів і установки в касових вузлах банків. При цьому регулятор дозволив застосування депозитних систем, які мають сертифікат відповідності за ДСТУ EN 1143-1:2019. Згідно цього стандарту проводяться випробування виробів і присвоєння їм відповідного класу опору злому. В залежності від класу визначається сума цінностей, дозволена для зберігання та/або транспортування.

   Тепер розглянемо ситуацію з точки зору застосування депозитних систем в реальних умовах. Обмежена сума цінностей знаходиться нетривалий час в руках касира або інкасатора, після чого без відкриття дверей сейфа потрапить всередину нього. Сейф не можна налякати пістолетом або автоматом. Його можна тільки зламувати із застосуванням різних спеціальних інструментів. Тобто блискавичне пограбування стає безглуздим з технічної точки зору. Найголовніше, при цьому втрачає сенс нападати на людину - у нього немає ключів. Позитивний ефект від застосування депозитних систем подвійний - цінності збережені, ЛЮДИНА у безпеці.
   Однак, це ще не найцікавіше. Якщо уважно прорахувати державний стандарт, то стає ясно, що все що сказане вище відноситься тільки до одного виду депозитних систем - денним. Виявляється, є ще й нічні системи. Вони проходять ще більш жорсткий набір випробувань, тому призначені для роботи з клієнтом вже без участі ЛЮДИНИ. Уявіть собі великий торговий центр, який працює цілодобово, вміщає сотні підприємств, кожному з яких необхідно інкасувати виручку. Уклавши договір з обслуговуючим банком, вони самостійно поміщають гроші в депозитну систему, яка знаходиться в будівлі торгового центру. Гроші вкладаються в спеціальний маркований конверт або сумку, система зчитує код, видає клієнтові чек про премії депозиту і передає інформацію в банк. Інкасація депозитної системи проводиться централізовано з зарахуванням грошей на розрахункові рахунки клієнтів. Це виріб набагато складніше денного варіанту, але окупається досить швидко за рахунок економії на фонді заробітної плати касирів та інкасаторів. Крім того, в даному випадку депозитна система не тільки захищає ЛЮДИНУ, але багато в чому заміняє його.

Автор:

Генеральний директор ТОВ "БАНКСПЕЦЗАХИСТ"
Фрідлянд Сергій Михайлович

 

В розділ Статті...

Більше
ТОП