Стінні сейфи (встановлюються в стіну)

на сторінку
Показані 1 - 24 із 59 пунктів

Сейфи, вбудовані в стіну

Згідно з діючими в Європейському Союзі нормативними документами, сейфи за способом встановлення підрозділяються на два види - сейфи автономні (окремо стоячі) та сейфи вбудовані. Головна відмінність вбудованих сейфів полягає в тому, що їх захисні властивості частково забезпечуються будівельними конструкціями, в які вони ...

Сейфи, вбудовані в стіну

Згідно з діючими в Європейському Союзі нормативними документами, сейфи за способом встановлення підрозділяються на два види - сейфи автономні (окремо стоячі) та сейфи вбудовані. Головна відмінність вбудованих сейфів полягає в тому, що їх захисні властивості частково забезпечуються будівельними конструкціями, в які вони вмонтовані. Найчастіше сейфи вбудовуються в стіни. Тому на сленгу виробників їх називають стінними (настінними) сейфами або стіновиками.

Призначення стінових сейфів

Сейфи що вбудовуються в стіну призначені для зберігання документів та цінностей в житлових та офісних приміщеннях. Їх головною перевагою є складність винесення з місця експлуатації в разі несанкціонованого доступу в приміщення (звичайно, якщо сейфи правильно вмуровано). Зловмиснику доведеться витрачати час на спробу злому сейфу на місці, що різко знижує його шанси на досягнення позитивного результату. Так само до переваг стінових сейфів слід віднести легкість їх маскування. Вбудований сейф може бути захований за картиною, меблями, побутовою технікою тощо, без додаткових витрат та доопрацювань. Все залежить від фантазії користувача.

Захисні характеристики вбудованих сейфів

Захисні характеристики вбудованих сейфів частково залежать від міцності будівельної конструкції та способу кріплення всередині стіни. Якщо сейф вмуровано правильно, то його власні захисні властивості визначаються потужністю лицьової панелі з дверима і системою замикання. Тому товщина сталевих листів, з яких виготовляються двері і фасадна частина сейфу є найважливішим параметром, на який повинен звернути увагу покупець. Так само необхідно оцінити міцність ригелів, надійність замків і механізмів замикання. Свідченням високого рівня культури виробництва являються мінімальні зазори між торцями дверей та корпусом сейфа, що ускладнює використання важільних інструментів для його зламу. Ідеальним технічним рішенням є вирізання лазером дверей стінового сейфа і його переднього фланця з одного листа металу. Такий спосіб виробництва так само дозволяє виготовляти двері вбудованих сейфів радіусної форми, що ще більше ускладнює спроби злому в місцях їх сполучення з корпусом.

Вибір стіновика істотно спрощується, якщо виробник провів його випробування і сертифікацію в незалежній організації. Випробування стінних сейфів на злам проводяться разом з фрагментом будівельної конструкції. Методика випробувань вбудованих сейфів прописана в стандарті ДСТУ EN 1143 - 1 і передбачає використання будь-яких інструментів - від слюсарних до електричних і термо - плавильних. За результатами випробувань вбудованим сейфам присвоюються класи опору злому, починаючи з 0. Класи 1 та 2 є більш високими. Інформація про клас вмонтованого сейфа, вказується в його паспорті та сертифікаті відповідності. З внутрішньої сторони дверей сейфа кріпиться маркувальна табличка з тією ж інформацією.

Спеціальні моделі вбудованих сейфів

Унікальним для України є пропозиція - сейф в стіну з потайним відділенням. Коли сейф вмонтований, наявність потайного відділення візуально не визначається. У разі, якщо зовнішні двері стінового сейфа вдасться зламати, і навіть, якщо потаємне відділення буде виявлено, впоратися з ним дуже не просто - сильно ускладнено використання інструментів для злому через обмежений простір всередині сейфу. Це свого роду додатковий сейф-схованка.

Часто сейфи стінові називають «тайниками», що не зовсім вірно, тому що після встановлення, їх маскування залежить від фантазії споживача, в той час як сейф-тайник - це комплекс заводського виготовлення, що включає в себе сейф та пристрій, який приховує його. В асортименті ТОВ «БАНКСПЕЦЗАХИСТ» такі вироби є. Сейфи-тайники є прекрасним доповненням до стінового, вбудованого сейфу. У них рекомендується поміщати найбільш цінні речі та документи. Поки злочинці будуть боротися з вбудованим в стіну сейфом, на пошуки сейфа-тайника у них не залишиться часу.

Встановлення сейфів в стіну

Дуже важливий момент, що визначає всю подальшу експлуатацію вбудованого в стіну сейфа. Оптимальний спосіб кріплення виробник вказує в паспорті сейфа. Доцільно слідувати інструкції. У той же час у користувача є можливість реалізувати свої технічні рішення, які найбільше підходять для конкретного об'єкта. Може бути використане зварювання, механічне кріплення сейфа за допомогою будівельних анкерів, заливка бетоном та ін.

Декоративне облаштування вбудованих сейфів

З огляду на специфіку вбудованих сейфів в будівельні конструкції, до їх захисним видам декоративного оздоблення пред'являються дуже високі вимоги. Вони повинні бути довговічні та зносостійкі. У разі пошкодження покриття автономного сейфа, його можна відвезти на завод і перефарбувати. З вбудованими сейфами такий підхід складно реалізувати - доведеться розбивати будівельну конструкцію. Тому краще відразу купити якісний сейф.

В якості захисного декоративного покриття використовуються лакофарбові матеріали гарячої сушки або полімерне порошкове покриття. З точки зору довговічності використання і опору стиранню, останній варіант найбільш прийнятний. Полімерний порошок наноситься на металеву поверхню в електростатичному полі за допомогою спеціального обладнання і злегка пристає до неї. Після цього сейф поміщається в камеру, де при високій температурі (близько 200 °С) відбувається спікання порошку з поверхнею металу з утворенням дуже міцної плівки. Якість одержуваного покриття сильно залежить від способу підготовки металу до нанесення покриття - метал повинен бути очищений від будь-яких ознак корозії, знежирений і, дуже важливо, - фосфатований. Процес фосфатаціі - це хімічний процес, в результаті якого на сталі утворюється фосфатна плівка, яка служить антикорозійною основою для подальшого порошкового покриття і забезпечує його надійне зчеплення (адгезію) з поверхнею металу. Такий технологічний ланцюжок під силу тільки потужним підприємствам, наприклад, торгових марок TECHNOMAX, GRIFFON та VALBERG.

Про «Банкспецзахист»

Підприємство «БАНКСПЕЦЗАХИСТ» є провідним вітчизняним виробником сейфів різного призначення і металевих шаф. Фахівці нашого підприємства накопичили більше ніж 25 - річний досвід роботи в цьому напрямку. Ми реалізуємо як продукцію власного виробництва, так і наших шановних партнерів, за цінами виробника.

Фахівці нашого підприємства завжди проконсультують Вас для підбору саме тієї моделі вбудованого в стіну сейфа, яка буде відповідати всім необхідним вимогам.

Наша бездоганна репутація гарантує конфіденційність Ваших ключів, замків та місця експлуатації сейфа.

Купити стінні сейфи за ціною від виробника можна у нас в інтернет-магазині pod-zamkom.com.ua або за адресою м. Київ, вул. Дяченко 20-б, оф. 149 (Бортничі).

Більше
ТОП