Знижки

Фільтр

Ціна

1190 грн - 22480 грн

Висота габаритна (мм)

615 - 2115

Ширина габаритна (мм)

300 - 1050

Глибина габаритна (мм)

195 - 510

Навантаження на полицю

Кількість кювет (шт)

Інструментальні шафи металеві

на сторінку
Показані 1 - 24 із 29 пунктів

Шафа металева інструментальна - основне призначення

Напевно, кожному відвідувачеві СТО, майстерні або виробничого підприємства іноді доводилося спостерігати не приємну картину, коли робітник, який виконує його замовлення, припиняє роботу на слюсарному верстаку, йде в інший кінець приміщення і довго риється в якомусь ящику, розшукуючи потрібний ...

Шафа металева інструментальна - основне призначення

Напевно, кожному відвідувачеві СТО, майстерні або виробничого підприємства іноді доводилося спостерігати не приємну картину, коли робітник, який виконує його замовлення, припиняє роботу на слюсарному верстаку, йде в інший кінець приміщення і довго риється в якомусь ящику, розшукуючи потрібний інструмент. Стомлено повертається до верстака і після декількох хвилин роботи, знову кудись йде в пошуку необхідних метизів. Через деякий час все повторюється, але вже через відсутність під руками необхідних пристосувань. Не ефективна організація праці обкрадає всіх - власника підприємства, його працівників і замовників. Всі втрачають час та гроші.

Металеві інструментальні шафи є одним з найбільш затребуваних видів виробничих меблів. Основне призначення металевих інструментальних шаф - зручне (ефективне) розміщення інструментів, метизів і комплектуючих. Інструментальна шафа (металева шафа для інструменту) -необхідний вид виробничих меблів для організації ефективної роботи промислових підприємств, автосервісів, майстерень, гаражів і т. д.

Конструкція інструментальних металевих шаф

Конструкція інструментальних металевих шаф - опціонна. Це означає, що будь-який споживач може вибрати комплектацію серійно випускаючої інструментальної шафи з урахуванням своїх індивідуальних потреб. Крім звичних для всіх стаціонарних/регульованих полиць та висувних ящиків різного розміру, для зберігання малогабаритних комплектуючих (метизів та ін.) можна доукомплектувати шафу інструментальну кюветами (пластиковими контейнерами). Кювети оснащені відкритою фронтальною панеллю з полем для ідентифікатора, це прискорює пошук необхідних виробів. У разі, якщо весь корисний об`єм інструментальної шафи використовується для встановлення пластикових кювет, його називають металевою шафою для метизів. Оснащення металевої шафи для інструментів перфорованою задньою стінкою, дозволяє зручно розміщувати на ній необхідне приладдя та інструменти. Для цього досить докупити не дорогі знімні кріплення.

Ще однією корисною функцією металевих інструментальних шаф є система замикання. Металеві шафи для інструментів обладнуються врізними ключовими замками. При достатньому рівні секретності (для виробів даного призначення), ключі дуже компактні та зручні у використанні. Система замикання інструментальних шаф виключає крадіжку (без злому) вмісту. Для злому закритої металевої інструментальної шафи зловмисникам доведеться використовувати відповідні інструменти, що зі 100-відсотковою вірогідністю призведе до механічної деформації сталевих дверей і приверне увагу охорони.

Перед покупкою металевої інструментальної шафи, обов'язково треба ознайомитися з її технічними характеристиками - допустимими навантаженнями на полиці та висувні ящики, продумати необхідність придбання додаткової комплектації.

Шафи металеві інструментальні можуть мати збірно - розбірну або суцільнозварну конструкції. Перший варіант інструментальних шаф зручніше в транспортуванні до місця експлуатації, другий варіант значно потужніший. Збірно - розбірні інструментальні шафи поставляються в зручній картонній упаковці. Інструкція по збірці знаходиться всередині. Збірка металевих інструментальних шаф не вимагає спеціальних інструментів та навичок.

У людей старшого покоління ще може в пам'яті зберігатися стереотип радянських часів, що металеві інструментальні шафи - це громіздкі не красиві вироби, зварені з погано відрихтованого металу, які треба щороку перефарбовувати погано пахнучою масляною фарбою, щоб приховати іржу.

Дизайн та оздоблення шаф інструментальних

Сучасні шафи інструментальні металеві поєднують в собі високі функціональні можливості та естетичний дизайн. Вони довговічні і не вимагають великих витрат на їх придбання. Не висока вартість готової продукції обумовлена високою серійністю виробництва - можливість зібрати готовий виріб з уніфікованих модулів, не тільки різко підвищила споживчі властивості інструментальних металевих шаф, а й знизила витрати на виготовлення.

Для обробки інструментальних металевих шаф всі виробники використовують зносостійке порошкове полімерне покриття. Порошок, за допомогою спеціального пістолета, наноситься в електро - статичному полі на поверхню металу. Після нагріву в печі до температури близько 200 градусів, він спікається в міцну плівку. Наскільки сильно ця плівка зчепиться з поверхнею металу, залежить від того, як ретельно вона буде очищена. Там не повинно бути забруднень, слідів мастила або корозії. Таку підготовку поверхні металу можуть зробити більшість виробників. Але є один технологічний процес, який під силу тільки найпотужнішим виробництвам - фосфатування металу перед нанесенням порошкового покриття. Фосфатування - це хімічний процес, який перетворює оксид заліза (іржу) в антикорозійне покриття, яке має високу адгезію (силу зчеплення) з порошком. Для виконання цих робіт необхідно спеціальне устаткування та великі виробничі площі. Термін служби декоративного оздоблення виробів, що пройшли фосфатацію, зростає не менше ніж в 2 рази. Тому, купуючи інструментальні металеві шафи великого виробника, можна бути впевненим в їх найвищій якості.

Зокрема таким підприємством є ПРАКТИК. Це найбільший виробник в Європі, який має виробництва в декількох країнах. Так само слід зазначити, що металеві шафи для інструментів та металовиробів ПРАКТИК є дуже збалансованими функціонально і охоплюють весь можливий діапазон споживчих властивостей.

Купити шафи металеві для інструментів за ціною виробника можна за адресою: м.Київ, вул. Дяченко 20-б, оф. 149 або в інтернет-магазині pod-zamkom.com.ua

Більше
ТОП