Фільтр

Ціна

1190 грн - 22480 грн

Висота габаритна (мм)

615 - 2115

Ширина габаритна (мм)

300 - 1050

Глибина габаритна (мм)

195 - 510

Навантаження на полицю

Кількість кювет (шт)

Інструментальні шафи металеві

Показані 1 - 29 із 29 пунктів

Шафа металева інструментальна - основне призначення

Для зручного розміщення інструментів, метизів і комплектуючих використовуються металеві шафи інструментальні. Металева інструментальна шафа (шафа металева для інструменту) - це необхідний вид обладнання для промислових підприємств, автосервісу, майстерень і гаражів. Декоративне оздоблення - п...

Шафа металева інструментальна - основне призначення

Для зручного розміщення інструментів, метизів і комплектуючих використовуються металеві шафи інструментальні. Металева інструментальна шафа (шафа металева для інструменту) - це необхідний вид обладнання для промислових підприємств, автосервісу, майстерень і гаражів. Декоративне оздоблення - порошкове покриття.

Для зберігання малогабаритних комплектуючих, метизів та ін. необхідно купити шафу металеву для інструменту з можливістю установки кювет (пластикових контейнерів). Кювети оснащені відкритою фронтальною панеллю з полем для ідентифікатора, це прискорить пошук необхідної вироби.

Для зберігання інструменту, запчастин, комплектуючих потрібно купити інструментальну шафу комбіновану, яка об'єднає в собі полиці, перфоровану задню стінку для навішування гачків, підставок для інструменту, висувні ящики, тощо. Головне завданням такої інструментальної шафи, це організація зберігання всього необхідного на робочому місці в слюсарній або столярній майстерні, СТО, цехах заводів та підприємств, складах.

Купити шафу металеву для інструмента за ціною виробника можна за адресою м.Київ, вул. Дяченко 20-б, оф. 149 або в інтернет-магазині pod-zamkom.com.ua

Більше
ТОП