Шановні Замовники та Партнери!

Епіграф: Критика – це коли критик пояснює автору, як зробив би він, якби вмів.

Цикл статей призначений для забезпечення розуміння  нашими Замовниками способів використання засобів  безпечного зберігання та інженерно-технічної укріпленості об'єктів як елемента єдиного комплексу по забезпеченню безпеки у всьому різноманітті їх взаємодії між собою.

Ми сподіваємося, що наш досвід практичної роботи буде корисний і потрібний, як кінцевим споживачам, так і потенційним партнерам.

 

ПРО ЗАСНОВНИКА ТОВ "БАНКСПЕЦЗАХИСТ"

Фрідлянд Сергій Михайлович, народився 15 лютого 1962 року в м. Києві в сім'ї інженерів.

У 1979 році закінчив з відзнакою середню школу №51 (м.Київ) з викладанням ряду предметів англійською мовою. Разом з атестатом про повну загальну середню освіту отримав диплом перекладача. Під час навчання в школі неодноразово був переможцем та призером районних й міських олімпіад з фізики та математики. За особливі успіхи у вивченні цих предметів, будучи ще школярем, був прийнятий на роботу в Інститут Фізики Академії Наук України і пропрацював там, паралельно з навчанням в школі, з 1977 по 1979 рік.

Детальніше...

 

ЯК НЕ «ОБЛАМАТИСЯ» ПРИ КУПІВЛІ ЗЛАМОСТІЙКИХ СЕЙФІВ

Епіграф: не дозволяйте собі бути пограбованим навіть у дрібниці!

Одне з найпоширеніших питань, яке чують продавці, - чому один сейф коштує дорожче, ніж інший, якщо їх паспорти кажуть, що обидва - для зберігання цінностей і надійно захищають їх від злому. При цьому в більшості випадків виробники підтверджують цю тезу, вказуючи конкретний клас опору злому і посилання на відповідні європейські стандарти. Спробуємо відповісти на питання і показати, як не витрачати гроші при покупці сейфа.

Детальніше...

 

ЯКИЙ СЕЙФ ДЛЯ ДЕПОЗИТНИХ ЧАРУНОК КРАЩЕ

Епіграф: дайте мені точку опори і я переверну Землю

Згідно чинної нормативної бази НАЦІОНАЛЬНОГО БАНКУ УКРАЇНИ (Постанова №63 зі змінами) депозитні чарунки можуть експлуатуватися в банках тільки якщо вони встановлені в сховищах або сейфах, які мають сертифікат відповідності ДСТУ EN 1143-1: 2019 «Засоби безпечного зберігання. Сховища, двері сховищ, сейфи та АТМ сейфи. Вимоги, класифікація та методи випробування на тривкість до зламування». При цьому НБУ залишив на розсуд керівників банківських установ прийняття рішень про вибір класу опору до зламу використовуваних сховищ або сейфів, переклавши на них відповідальність (аж до кримінальної) за можливі випадки несанкціонованого доступу.

Детальніше...

 

МЕДИЧНІ МЕТАЛЕВІ МЕБЛІ

Епіграф: « Безкоштовна медицина оплачується в повному обсязі".

Коли ми хочемо дізнатися щось нове, ми часто чуємо фрази "GOOGLE в допомогу" або "читай Вікіпедію" у відповідь. У більшості випадків це працює і необхідна інформація легко знаходиться. Але не цього разу.

З метою написати статтю для сайту про металеві меблі медичного призначення, все, що було знайдено у Вікіпедії, - це розділи, розташовані в алфавітному порядку: акушерський ліжко, гінекологічне крісло, кушетка, операційний стіл, транквілізатор (стілець). Останній, з нашої точки зору, має дуже далеке відношення до медичних меблів. За даними Вікіпедії - це спеціальне крісло, що винайшли в 1810 році, для знерухомлення агресивних хворих, під яке ставили відро.

Зараз, в період пандемії, погляди всього людства зосереджені на медицині, фармацевтичних компаніях, науково-діагностичних лабораторіях. Відбувається активний розвиток цих галузей, їх оснащення всім необхідним. У тому числі і медичними металевими меблями.

Докладніше...

 

 Постанова НБУ № 63 від 10.02.2016р.
зі змінами, внесеними Постановами НБУ №390 від 04.10.2016р., № 93 від 14.08.2018р., № 168 від 28.12.2019р.
Рекомендації щодо застосування.

Крок вперед - два кроки назад

Прийняттям Постанови № 195 від 04.06.2013р. Національний банк України скасував дію своєї Постанови № 493 з усіма подальшими змінами та доповненнями до неї, і ввів у дію нові «Правила з організації захисту приміщень банків України».

Постанова рясніє безліччю нових термінів, складено досить складно. Тому, фахівці ТОВ «БАНКСПЕЦЗАХИСТ», використовуючи свій багаторічний досвід практичної роботи щодо технічного укріплення банків, пропонують свої коментарі з метою найбільш ефективної реалізації відповідних вимог НБУ.

Детальніше...

 

Все, що необхідно знати про сейфи офісні

Епіграф: Бідність думок породжує бідність дій, бідність дій породжує бідність.
Основне питання, яке чує продавець магазину сейфів: «Нам потрібен сейф для офісу, бажано найдешевший. У дорогому сейфі немає потреби, вночі в приміщенні чергує вахтер. Що Ви порекомендуєте?» Дуже складно відповісти на запитання, у самому формулюванні, якого спочатку закладено кілька суттєвих помилок. Яких саме - сподіваємося, що читач відповість сам після знайомства з даним матеріалом. Для зручності стаття складена у формі питань і відповідей.

Детальніше... 

Вибираємо сейф разом

Епіграф: Основна мета - якість, а прибуток прийде сам    
Питання про те, з яким сейфом можна не боятися за схоронність майна, дуже часто ставить покупця у тупик. Якщо вивчити доступну інформацію, то виявиться, що відомостей на цю тему не так вже й багато. Спеціальна література відсутня, немає відеоматеріалів. Навіть в Інтернеті важко знайти що-небудь корисне. З однієї пошукової системи в іншу переходять статті, в яких про одну і ту ж модель сейфу можна знайти як блискучі відгуки, так і найжорстокішу критику.

 Детальніше...

Як звичайну кімнату перетворити у сховище

Епіграф: Перемога залежить від супротивника, непереможність - від самого себе.
Сховище цінностей може мати два призначення - зберігання цінностей та розміщення депозитних чарунок. У будь-якому випадку, згідно з вимогами Національного банку України, сховища мають бути сертифіковані на відповідність вимогам Державного стандарту ДСТУ EN 1143-1:2014, який класифікує сховища на 14 класів (з нульового по тринадцяте) і визначає методи їх випробувань на опір злому.

 Детальніше...

Сейф, який захищає ЛЮДИНУ

Епіграф: Страх потворний, а радість прекрасна, але немає нічого прекрасніше, ніж зникаючий страх.
У будь-якого механізму і технологічного процесу є слабке місце. Саме таким слабким місцем є ЛЮДИНА (касир або інкасатор) у момент обробки їм грошей. У цей час цінності найбільш уразливі для грабіжника і, відповідно, небезпечні. Як не збільшуй кількість охорони, а вірогідність нападу залишається. Просто ризику несподіваного нападу піддається більшу кількість людей.

     Висновок: необхідно до мінімуму зменшити два параметри: суму грошей, що знаходяться в руках ЛЮДИНИ і час, який необхідно для того, щоб вони потрапили в сховище або сейф. Тобто мова йде про створення умов, при яких сама спроба пограбування стає безглуздою через високий ризик з точки зору злочинця.

Детальніше...

Все про депозитні чарунки (індивідуальні сейфи) 

Епіграф: Щоб не втратити своє багатство треба користуватися правилом чотирьох «Б» - Бережливість Бережливо Береже, що Бережеться

Здача в оренду депозитних чарунків (індивідуальних сейфів) є однією з найбільш затребуваних банківських послуг. По-перше, на відміну від інших засобів безпечного зберігання, вони швидко окупаються. По-друге, VIP-послуга привертає до банківської установи VIP-клієнтів. По-третє, важко розраховувати на статус респектабельного банку, не надаючи найважливішу банківську послугу.

 Детальніше... 

Захисні кулестійкі конструкції згідно  ДСТУ 4546, ДСТУ 4547 для касових вузлів банків України

В останні роки все гостріше стає проблема безпеки касових вузлів банків та їх захист від збройного пограбування. При організації робіт з інженерно-технічного укріплення об'єкта дуже важливо враховувати досвід накопичений виробниками. У статті фахівці підприємства діляться своїми знаннями з практичного застосування Постанови НБУ № 493 (зі всіма останніми доповненнями та змінами до нього).

Детальніше...


ТОП