Шановні Замовники та Партнери!

Епіграф: Критика – це коли критик пояснює автору, як зробив би він, якби вмів.

 

     Цикл статей призначений для забезпечення розуміння  нашими Замовниками способів використання засобів  безпечного зберігання та інженерно-технічної укріпленості об'єктів як елемента єдиного комплексу по забезпеченню безпеки у всьому різноманітті їх взаємодії між собою.
    Підприємство «Банкспецзахист» є переможцем конкурсу «Банківська безпека - 2011» за версією журналу «Банкиръ».
Ми сподіваємося, що наш досвід практичної роботи буде корисний і потрібний, як кінцевим споживачам, так і потенційним партнерам.

 

 Постанова НБУ № 63 від 10.02.2016р.
зі змінами, внесеними Постановами НБУ №390 від 04.10.2016р., № 93 від 14.08.2018р., № 168 від 28.12.2019р.
Рекомендації щодо застосування.

Крок вперед - два кроки назад

Прийняттям Постанови № 195 від 04.06.2013р. Національний банк України скасував дію своєї Постанови № 493 з усіма подальшими змінами та доповненнями до неї, і ввів у дію нові «Правила з організації захисту приміщень банків України».

Постанова рясніє безліччю нових термінів, складено досить складно. Тому, фахівці ТОВ «БАНКСПЕЦЗАХИСТ», використовуючи свій багаторічний досвід практичної роботи щодо технічного укріплення банків, пропонують свої коментарі з метою найбільш ефективної реалізації відповідних вимог НБУ.

Детальніше...

 

Все, що необхідно знати про сейфи офісні

Епіграф: Бідність думок породжує бідність дій, бідність дій породжує бідність.
Основне питання, яке чує продавець магазину сейфів: «Нам потрібен сейф для офісу, бажано найдешевший. У дорогому сейфі немає потреби, вночі в приміщенні чергує вахтер. Що Ви порекомендуєте?» Дуже складно відповісти на запитання, у самому формулюванні, якого спочатку закладено кілька суттєвих помилок. Яких саме - сподіваємося, що читач відповість сам після знайомства з даним матеріалом. Для зручності стаття складена у формі питань і відповідей.

Детальніше... 

Вибираємо сейф разом

Епіграф: Основна мета - якість, а прибуток прийде сам    
Питання про те, з яким сейфом можна не боятися за схоронність майна, дуже часто ставить покупця у тупик. Якщо вивчити доступну інформацію, то виявиться, що відомостей на цю тему не так вже й багато. Спеціальна література відсутня, немає відеоматеріалів. Навіть в Інтернеті важко знайти що-небудь корисне. З однієї пошукової системи в іншу переходять статті, в яких про одну і ту ж модель сейфу можна знайти як блискучі відгуки, так і найжорстокішу критику.

 Детальніше...

Як звичайну кімнату перетворити у сховище

Епіграф: Перемога залежить від супротивника, непереможність - від самого себе.
Сховище цінностей може мати два призначення - зберігання цінностей та розміщення депозитних чарунок. У будь-якому випадку, згідно з вимогами Національного банку України, сховища мають бути сертифіковані на відповідність вимогам Державного стандарту ДСТУ EN 1143-1:2014, який класифікує сховища на 14 класів (з нульового по тринадцяте) і визначає методи їх випробувань на опір злому.

 Детальніше...

Сейф, який захищає ЛЮДИНУ

Епіграф: Страх потворний, а радість прекрасна, але немає нічого прекрасніше, ніж зникаючий страх.
У будь-якого механізму і технологічного процесу є слабке місце. Саме таким слабким місцем є ЛЮДИНА (касир або інкасатор) у момент обробки їм грошей. У цей час цінності найбільш уразливі для грабіжника і, відповідно, небезпечні. Як не збільшуй кількість охорони, а вірогідність нападу залишається. Просто ризику несподіваного нападу піддається більшу кількість людей.

     Висновок: необхідно до мінімуму зменшити два параметри: суму грошей, що знаходяться в руках ЛЮДИНИ і час, який необхідно для того, щоб вони потрапили в сховище або сейф. Тобто мова йде про створення умов, при яких сама спроба пограбування стає безглуздою через високий ризик з точки зору злочинця.

Детальніше...

Все про депозитні чарунки (індивідуальні сейфи) 

Епіграф: Щоб не втратити своє багатство треба користуватися правилом чотирьох «Б» - Бережливість Бережливо Береже, що Бережеться

Здача в оренду депозитних чарунків (індивідуальних сейфів) є однією з найбільш затребуваних банківських послуг. По-перше, на відміну від інших засобів безпечного зберігання, вони швидко окупаються. По-друге, VIP-послуга привертає до банківської установи VIP-клієнтів. По-третє, важко розраховувати на статус респектабельного банку, не надаючи найважливішу банківську послугу.

 Детальніше... 

Захисні кулестійкі конструкції згідно  ДСТУ 4546, ДСТУ 4547 для касових вузлів банків України

В останні роки все гостріше стає проблема безпеки касових вузлів банків та їх захист від збройного пограбування. При організації робіт з інженерно-технічного укріплення об'єкта дуже важливо враховувати досвід накопичений виробниками. У статті фахівці підприємства діляться своїми знаннями з практичного застосування Постанови НБУ № 493 (зі всіма останніми доповненнями та змінами до нього).

Детальніше...


ТОП