ЛІЧИЛЬНИКИ БАНКНОТ . КЛАСИФІКАЦІЯ ТА МОЖЛИВОСТІ

У XI столітті в Китаї вперше з'явилися паперові гроші, якими замінено золоті і срібні злитки, інші цінні предмети. І настав час, коли паперові гроші заполонили весь світ. На їх підрахунок витрачалося все більше і більше часу. Це тривало до тих пір, поки в 1908 році американський винахідник Чарльз Франклін Кеттерінг, нарешті, ні винайшов перший в світі електричний лічильник банкнот .

Сучасні лічильники банкнот (купюро-рахункові машинки) відрізняються від свого предка невеликими габаритними розмірами, вагою, надійністю і безліччю додаткових функцій. Для правильного вибору лічильника необхідно розібратися з їх типами і можливостями.

Компактні (портативні) лічильники банкнот Переносний лічильник банкнот

Їх основна перевага - працювати автономно від елементів живлення або прикурювача автомобіля. Завдяки своїм невеликим габаритним розмірам і вазі поміщається в сумці, бардачку авто або кріпиться до поясу.

Персональний лічильник банкнот

Персональні лічильники банкнот

Призначені для роботи та перерахунку малої кількості паперових грошей. Вони, як правило, мають завантажувальний кишеню не більше, ніж на 200 аркушів. Конструкція цих купюро-лічильних машин проста, працювати з нею легко.

Офісні лічильники банкнот Офісні лічильники банкнот

Призначені для перерахунку середнього обсягу готівки, тривалість роботи 3-5 годин на добу. Дані моделі рекомендується експлуатувати з дотриманням необхідних часових проміжків на перерву. В іншому випадку машина починає видавати помилки і збивається з рахунку. Основна частина офісних лічильників банкот випускаються з горизонтальним завантаженням, що дозволяє доповідати банкноти в процесі перерахунку. Завантажувальний кишеню від 300 до 500 купюр. Додатково можуть бути оснащені УФ, магнітними і, навіть, ІК датчиками.

Банківські лічильники банкнот

счетч Банківські лічильники банкнот ики даного класу мають високу" працездатністю ". Їх відрізняє надійність, точність, а, найголовніше, тривалість часу перерахунку - до 14 годин на добу. Практично всі моделі одночасно з перерахунком банкнот на великих швидкостях, здійснюють їх перевірку на справжність. Деякі моделі здійснюють калькуляцію прорахованих банкнот по номіналах.

Лічильники-сортувальники банкнот Лічильник-сортувальник банкнот

Це окремий клас лічильників купюр. Дане обладнання вважає банкноти, визначає їх номінал, перевіряє на справжність, сортує за заданими характеристиками. Особливе місце займають сортувальники банкнот з функціонально


ТОП