ЛІЧИЛЬНИКИ МОНЕТ. сортувальник МОНЕТ . ПРИНЦИП РОБОТИ

Епіграф: Можна дивитися на гроші зверху вниз, але не можна упускати їх з поля зору.

Прийнято вважати, що тільки країни, чеканящийся власні монети, мають незалежну фінансову систему. Це, одночасно, і питання престижу організації та грошового обороту. Існує величезна кількість монет різного номіналу, номіналу і дизайну. Якщо відставити убік антикварні, ювілейні та інвестиційні монети, основну масу становлять розмінні, або так звана, "дрібниця". Перерахувати їх вручну - невдячна праця, за який ще доводиться платити касиру заробітну плату, порівнянну з сумою перерахованих їм монет. Це парадокс, який дозволяється тільки одним шляхом - застосуванням відповідної лічильної техніки - лічильників і сортувальників монет.

Сетчікі монет для швидкого перерахунку та фасування монет

Виробники лічильників зробили все можливе, щоб вони були прості і зручні в експлуатації. Монети всіх номіналів поміщаються в завантажувальний бункер. В якості вихідних даних вводяться товщина і діаметр монети. Лічильник в автоматичні Лічильник монет кому режимі проводить перерахунок і переміщення в приймальний бункер монет відповідають заданим параметрам. Послідовно вводячи нові вихідні дані для решти монет, касир, в кілька циклів завершує роботу по перерахунку. Результати виводяться на інформаційну панель приладу. Всі лічильники мають функцію підсумовування виконаних операцій.

Висока швидкість перерахунку (від 1500 до 4000 монет в хвилину) дозволяє обробляти великі маси монет за короткий час, заощаджуючи працю касира і відповідно фонд заробітної плати з усіма нарахуваннями на нього. Не секрет, що виплата 1 грн. заробітної плати тягне за собою необхідність сплати, приблизно 1 грн податків і зборів. І це щомісяця. У той час, як лічильник - це разові витрати, які до того ж відносяться на основні засоби та аммортізіруются згідно чинного законодавства. Пряма економія!

Лічильники монет з функцією сортування по номіналах

Єдиною незручністю звичайних лічильників є необхідність виконання перерахунку монет в кілька циклів. Ефективність роботи істотно підвищиться за рахунок автоматичного розподілу монет з завантажувального бункера одразу в кілька прийомних бункерів з одночасним їх перерахунком. В цьому і полягає принцип роботи сортувальника. Швидкість при цьому зменшиться до 500 монет в хвилину, однак час обробки грошової маси знизиться. За рахунок виконання перерахунку за 1 цикл у всіх сортувальник передбачена функція фасування монет по номіналах.

ООО "БАНКСПЕЦЗАХИСТ" пропонує лічильники монет тільки відомих офіційних брендів, які забезпечують сервісне і гарантійне обслуговування в Україні.


ТОП