sert.jpgsert2.jpg

       Епіграф: за безпеку треба платити, за її відсутність - розплачуватися.
       Без жодного перебільшення можна сказати, що засоби безпечного зберігання цінностей (сейфи, сховища, двері сховищ, депозитні комірки та ін.), обладнання для технічної укріпленості об'єктів (касові кабіни, кулестійкі двері та вікна) і металеві меблі краще купувати у професіоналів . Помилка у виборі постачальника може коштувати дуже дорого, а, іноді, на жаль, ціна - людське життя.
     Підприємство «БАНКСПЕЦЗАХІСТ» зайняло I місце в номінації "Кращі комплексні Рішення щодо технічної захищеності та засобів безпечного зберігання цінностей у банках" за версією журналу «Банкір» в 2011 році. Перемога у даній номінації особливо почесна, тому що підкреслює можливість підприємства комплексно забезпечити будь-який об'єкт всім необхідним для безпечної роботи з точки зору безпеки. Цілком очевидно, що це і зручно, і вигідно для покупця - придбання товару в одного постачальника дає суттєву економію.
   Предметом нашої гордості і запорукою поставки якісної продукції є наявність сертифікатів відповідності за ДСТУ EN 1143-1:2019 "Засоби безпечного зберігання. Сховища. Двері сховищ . Сейфи і АТМ сейфи. Вимоги. Класифікація і методи випробувань на стійкість до злому ", ДСТУ EN 1300:2014" Замки високої безпеки. Вимоги. Класифікація і методи випробувань на опір несанкціонованому відкриванню ", ДСТУ 4547:2006" Вікна, двері і жалюзі. кулетривкі. Вимоги та класифікація ", ДСТУ 4546:2006" Скло в будівництві. Захисне остіклення. Випробування та класифікація за кулестійкістю ".

    Ласкаво просимо у світ реальної безпеки!


ТОП