Про нас - БАНКСПЕЦЗАХИСТ

Мене звуть Сергій Михайлович Фрідлянд. Я засновник підприємства «БАНКСПЕЦЗАХИСТ». Більшу частину життя я присвятив виробництву засобів безпечного зберігання цінностей – у 2022 році виповнилося 30 років моєї роботи у цьому напрямку. Я вважаю, що мені вдалося створити чудову команду професіоналів, кожен з яких має досвід роботи не менше 20 років.

В даний час ТОВ «БАНКСПЕЦЗАХИСТ» є провідним вітчизняним виробником та продавцем сейфів, депозитних чарунок (комірок), кулестійких конструкцій, металевих меблів та техніки для обробки готівки. Наші досягнення відзначені першою премією журналу «Банкир».

ТОВ «БАНКСПЕЦЗАХИСТ» пропонує продукцію як власного виробництва, так і наших шановних колег. Кожен покупець може бути на 100% упевненим, що отримає повну консультацію та об'єктивну інформацію.

ТОВ «БАНКСПЕЦЗАХИСТ» працює на загальній системі оподаткування та є платником ПДВ. При цьому цінова політика ТОВ «БАНКСПЕЦЗАХИСТ» не поступається інтернет – магазинам, які не готові взяти на себе аналогічний податковий тягар.

Головний офіс нашого підприємства знаходиться у Києві. Там же розташований виставкова зала.

ТОВ «БАНКСПЕЦЗАХИСТ» відвантажує продукцію по всій Україні власним та найманим транспортом. Найчастіше це робиться БЕЗКОШТОВНО. У штаті є підготовлений персонал, з високими навичками монтажу сейфів, збирання металевих меблів та іншого обладнання.

ЧОМУ ВИБИРАЮТЬ НАС

1. Ми знаємо все про сейфи та іншу продукцію, які продаємо – це запорука безпеки наших клієнтів.

Головною рисою, що відрізняє засоби безпечного зберігання від будь-якого іншого товару, є те, що споживач неспроможний перевірити їх споживчі властивості під час купівлі. Захисні характеристики сейфів починають проявляти себе лише після настання критичної ситуації – спроби кримінального злому чи пожежі. Тому наш накопичений десятиліттями виробничий досвід і результати незалежних випробувань, якими ми ділимося з кожним покупцем, є запорукою його безпеки.

2. Подовжена гарантія на сейфи.

Ми надаємо нашим покупцям подовжену на 6 місяців гарантію. Це стосується як продукції власного виробництва, так і продукції наших партнерів. Тобто, до гарантійних зобов'язань, зазначених у паспорті підприємства – виробника, ми додаємо від себе ще півроку, протягом яких наш власний сервісний центр продовжує безкоштовно усувати несправності, що виникли з вини виробника.

3. Безкоштовна доставка сейфів та більшості інших видів продукції.

Завдяки наявності у нас повної інфраструктури виробничого підприємства ми у найкоротший термін виконуємо доставку придбаних товарів у всі регіони України. Ми завжди знаходимо оптимальне рішення для кожного покупця як при використанні власного транспорту, так і у разі залучення логістичних компаній.

4. Ми надаємо повний комплекс послуг з вводу продукції в експлуатацію – занос, сбирання та встановлення в приміщеннях замовника.

Головне наше правило – максимальна зручність для покупця. Жодного «головного болю». Ми забезпечуємо занесення, збирання та встановлення продукції в приміщеннях замовника.

5. Надання повного пакету документів та гарантії повернення грошей протягом 14 днів.

Кожному покупцю надається повний пакет бухгалтерських та гарантійних документів. Фізичні особи, відповідно до Закону про права споживачів, можуть протягом 14 днів повернути якісний товар без пояснення причин. Для покупців – юридичних осіб, важливим аспектом співпраці є те, що ТОВ «БАНКСПЕЦЗАХІСТ» працює на загальній системі оподаткування та є платником ПДВ.

Наші виробничі можливості дозволяють виконувати комплексні та нестандартні замовлення. За бажанням замовника наші фахівці виїжджають на об'єкт, готують проект, розробляють креслення та планування. Високоякісне імпортне обладнання та висококваліфікований персонал забезпечують можливість нашим замовникам отримати саме те, що вони хочуть.

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

КРЕДІ АГРИКОЛЬ БАНКБанк ПівденнийТАСКОМБАНКОЩАДБАНКПРИВАТБАНК
ОБСЕПосольство ІзраїлюПосольство СШАПосольство ИндонезииПенсійний Фонд України

* Регулярно запрошують нас до участі в тендерних закупівлях, більшість є постійними покупцями.

НАШІ СЕРТИФІКАТИ

СЕРТИФІКАТИ, ЩО ПІДТВЕРДЖУЮТЬ СТАТУС ОФІЦІЙНОГО ДИЛЕРА:


ТОП