ПІД ЗАМОВЛЕННЯ

Депозитні чарунки/індивідуальні сейфи для установки в сейфах

  • Поділитися

ДС-001

  Крім експлуатації в банках, індивідуальні сейфи встановлюються в готелях, пансіонатах відпочинку та ін. Наявність даної послуги істотно підвищує рейтинг організації і ступінь довіри клієнта

Детальніше

    Вкажіть свій номер телефону і найближчим часом наш менеджер зв'яжеться з Вами і відповість на всі запитання, пов'язані з цим товаром.

    0 1 2 3 4
    0/5 - 0 відгуки

  • Друк

Опис продукту

  Депозитні чарунки (індивідуальні сейфи) здаються банками в оренду клієнтам для зберігання цінностей, грошей та документів. Надання цієї послуги регламентуються вимогам НБУ. Зокрема, депозитні чарунки мать розміщаються в сертифікованих сейфах або сертифікованих сховищах, клас яких обирається керівником банківської установи.

  Найбільш складним елементом депозитної чарунки є замок. Він визначає систему контролю доступу, витрати банку у випадку втрати ключів і т.д. «Банкспецзахист» пропонує три варіанти комплектації замками: 1. ABLOY - має незалежні механізми замикання клієнта та адміністратора, що дозволяє в разі втрати ключів заміняти тільки клієнтську частину замку; 2. MLS (аналог SERGENT and GREENLIF) - має механізм перекодування клієнтської частини замку під нові ключі; 3. STUV - класичний депозитний замок, застосовуваний більшістю вітчизняних виробників. За бажанням Замовника депозитні комірки можуть комплектуватися переносними боксами - металевими або картонними. Пропоновані в кожному розділі поєднання різних чарунок в одній депозитної стійці є рекомендованими. Під замовлення можливе виготовлення інших розмірів.

Крім експлуатації в банках, індивідуальні сейфи встановлюються в готелях, пансіонатах відпочинку та ін. Наявність даної послуги істотно підвищує рейтинг організації і ступінь довіри клієнта. 

Стандартные блоки депозитных ячеек для сейфа модели БССА 2-1920 (1800)

        *  по желанию Заказчика возможна комплектация блоков ячейками других размеров.

        

Основан на 0 відгуки - 0 1 2 3 4 0/5
Фильтер:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

Рекомендуємо

ТОП