Сейф вогнестійкий VALBER FRS-30 EL

ПР-0012

5 820 грн

Розміри, мм: 300х430х365   

Детальніше

  Вкажіть свій номер телефону і найближчим часом наш менеджер зв'яжеться з Вами і відповість на всі запитання, пов'язані з цим товаром.

 • Надіслати другу

  Надіслати другу

  Сейф вогнестійкий VALBER FRS-30 EL

  Сейф вогнестійкий VALBER FRS-30 EL

  Розміри, мм: 300х430х365   

  Отримувач: :

  * Обов'язкові поля

    або  Відміна

 • Друк

Опис продукту

Сейф вогнестійкий Valberg FRS-30 ЕL призначений для зберігання документів, цінностей та грошей. Сейф має сертифікат вогнестійкості LFS 60 P по ДСТУ EN 15659. Час захисту від впливу високих температур і факторів вогню - 60 хв. Корпус і двері сейфа заповнені запатентованим вогнестійким бетоном. Периметр дверного проєму обладнаний спеціальним вогнестійким ущільнювачем для запобігання попадання води і сажі в середину при гасінні пожежі. На дверях сейфа встановлений тепловий замок з ригеля замикання. Діаметр хромованих ригелів становить - 16 мм. Дверний замок посилений термоактивними прокладками, які розширюються під впливом температури пожежі і тим самим захищають дверний проэм від вогню. Для захисту замка від висвердлювання і вибивання ригелів передбачені сталеві загартовані леговані пластини. Зовнішні петлі сейфа дозволяють відкривати двері на 180 градусів. Сейф обладнаний пластиковими ніжками. Фарбування - двокольорове стійке полімерне порошкове покриття коричневих відтінків. У сейфі передбачена можливість анкерного кріплення до підлоги.

Габаритні розміри (вис*шир*гл), мм. 300х430х365
Клас вогнестійкості LFS 60 P
Вага, кг 30
Кількість полиць, шт. лоток
Колір комбінований коричневий, зносостійке полімерне порошкове покриття
Товщина корпусу, мм. 52
Товщина дверей, мм. 77
Тип замка на дверях сейфа кодовий електронний + ключовий 
Касове відділення не має
Кріплення до підлоги
Гарантія, міс. 60 - на сейф, 12 - на замок
Виробник VALBERG

Купити сейф  VALBERG FRS-30 ЕL  в Києві, сейф вогнестійкий, сейф офісний, сейф конторський, сейф меблевий, сейф для документів, сейф для цінностей, сейф для дому. Магазин сейфів. Великий вибір.

Відгук

Напишіть відгук

Сейф вогнестійкий VALBER FRS-30 EL

Сейф вогнестійкий VALBER FRS-30 EL

Розміри, мм: 300х430х365   

ТОП