Сейф вогнестійкий VALBERG FRS-165T EL

 • Поділитися

ПР-0054

43 464 грн

Розміри, мм: 1653х711х581 

Детальніше

  Вкажіть свій номер телефону і найближчим часом наш менеджер зв'яжеться з Вами і відповість на всі запитання, пов'язані з цим товаром.

 • Надіслати другу

  Надіслати другу

  Сейф вогнестійкий VALBERG FRS-165T EL

  Сейф вогнестійкий VALBERG FRS-165T EL

  Розміри, мм: 1653х711х581 

  Отримувач: :

  * Обов'язкові поля

    або  Відміна

 • Друк

Опис продукту

Сейф вогнестійкий Valberg FRS-165Т ЕL призначений для зберігання документів, цінностей та грошей. Сейф має сертифікат вогнестійкості LFS 60 P по ДСТУ EN 15659. Час захисту від впливу високих температур і факторів вогню - 60 хв. Корпус і двері сейфа заповнені запатентованим вогнестійким бетоном. Периметр дверного проєму обладнаний спеціальним вогнестійким ущільнювачем для запобігання попадання води і сажі в середину при гасінні пожежі. На дверях сейфа встановлений тепловий замок з ригеля замикання. Діаметр хромованих ригелів становить - 16 мм. Дверний замок посилений термоактивними прокладками, які розширюються під впливом температури пожежі і тим самим захищають дверний проэм від вогню. Для захисту замка від висвердлювання і вибивання ригелів передбачені сталеві загартовані леговані пластини. Зовнішні петлі сейфа дозволяють відкривати двері на 180 градусів. Сейф обладнаний колесами для зручного переміщення. Фарбування - двокольорове стійке полімерне порошкове покриття коричневих відтінків. У сейфі передбачена можливість анкерного кріплення до підлоги.

Габаритні розміри (вис*шир*гл), мм.1653х711х581
Клас вогнестійкостіLFS 60 P
Вага, кг370
Кількість полиць, шт.3
Коліркомбінований коричневий, зносостійке полімерне порошкове покриття
Товщина корпусу, мм.52
Товщина дверей, мм.77
Тип замка на дверях сейфакодовий електронний + ключовий
Касове відділенняє
Тип замка на дверях касового відділенняключовий
Кріпленнядо підлоги
Гарантія, міс.60 - на сейф, 12 - на замок
ВиробникVALBERG

Купити сейф  VALBERG FRS-165Т ЕL  в Києві, сейф вогнестійкий, сейф офісний, сейф конторський, сейф меблевий, сейф для документів, сейф для цінностей, сейф для дому. Магазин сейфів. Великий вибір.

Рекомендуємо

ТОП