Темпокасса Valberg TCS 110 A EURO

 • Поділитися

21 738 грн

Розміри, мм: 602х500х525 

Детальніше

  0 1 2 3 4
  0/5 - 0 відгуки

  Вкажіть свій номер телефону і найближчим часом наш менеджер зв'яжеться з Вами і відповість на всі запитання, пов'язані з цим товаром.

 • Надіслати другу

  Надіслати другу

  Темпокасса Valberg TCS 110 A EURO

  Темпокасса Valberg TCS 110 A EURO

  Розміри, мм: 602х500х525 

  Отримувач: :

  * Обов'язкові поля

    або  Відміна

 • Друк

Опис продукту

Темпокаса-сейф Valberg TCS 110 A EURO з затримкою часу відкриття призначена для забезпечення безпечної роботи касира з готівкою протягом робочого дня з накопиченням грошових купюр з їх розбивкою за номіналом. Сейф оснащений 3-ма ящиками з програмованим часом відкриття кожного ящика, що підвищує безпеку зберігання грошових коштів і робить пограбування практично неможливим. Для поміщення банкнот всередину сейфа виконано 5 прорізів. Корпус темпокаси виконаний зі сталі товщиною - 2 мм. Верхній ящик укомплектований пластиковим лотком з притискачами на 4 номінали і відділенням для монет. Середній ящик сейфа служить для допоміжного приладдя. Нижній ящик сейфа, в якому зберігаються депоновані гроші, відділений від верхніх ящиків захисною сталевою пластиною. Касета для депонування грошей має ручку для її зручного переміщення і закривається на ключ з можливістю опечатування. Відкриття ящиків здійснюється натисканням кнопки на панелі управління. При спрацьовуванні сигналізації, або тривожної кнопки всі ящики сейфа блокуються на 30 хвилин. Темпокаса легко розміщується під робочим столом касира, операціоніста. У сейфі передбачена можливість анкерного кріплення до підлоги і підключення до системи охоронної сигналізації. Комплектується сейф акумулятором для автономної роботи протягом 8 годин. Фарбування - порошкове покриття.

Габаритні розміри (вис*шир*гл), мм. 602х500х525
Вага, кг 70
Кількість висувних ящиків, шт. 3
Колір світло - сірий (RAL 7038), порошкове покриття
Товщина металу корпуса, мм. 2
Товщина металу лицьової панелі, мм. 5
Тип замка электромеханічний: включення/виключення, індикатор стану
Касове відділення не має
Кріплення до підлоги
Гарантія, міс. 24
Виробник VALBERG

Купити темпокасу-сейф Valberg TCS 110 A EURO в Києві, сейф банківський, сейф для грошей, сейф касира, сейф для депонування. Магазин сейфів. Великий вибір. 

Основан на 0 відгуки - 0 1 2 3 4 0/5
ТОП