Сейф стіновий С-4М

БСЗ-0074

3 000 грн

Розміри, мм: 300х370х300  

Детальніше

  Вкажіть свій номер телефону і найближчим часом наш менеджер зв'яжеться з Вами і відповість на всі запитання, пов'язані з цим товаром.

 • Надіслати другу

  Надіслати другу

  Сейф стіновий С-4М

  Сейф стіновий С-4М

  Розміри, мм: 300х370х300  

  Отримувач: :

  * Обов'язкові поля

    або  Відміна

 • Друк

Опис продукту

Сейф стіновий С - 4М призначений для встановлення (вмуровування) у внутрішні стіни приміщення. Сейф стіновий має антивандальну конструкцію. Двері та лицьова частина сейфа виготовлені шляхом фрезерування металу, що забезпечує мінімальний зазор між деталями виробу. Таке технічне рішення виключає можливість злому сейфа ричажними інструментами. Замок має 4 активних хромованих ригеля діаметром - 25 мм, які висуваються в 3-х напрямках і обертаються при спробі їх зрізання. Сейфовий замок захищений від висвердлювання твердосплавною пластиною. Для надійного кріплення в стінній ніші сейф має спеціальні закруглені виступи по сторонах задньої частини корпусу для армування в стіну. Для більш зручного проведення робіт по вмуровуванню - двері сейфа легко знімаються і встановлюються на місце.

Габаритні розміри (вис*шир*гл), мм 300х370х300
Вага, кг 21,5
Колір сірий
Тип замка на дверях сейфа ключовий KABA MAUER (Німеччина)
Товщина металу корпуса, мм 2
Товщина металу дверей, мм 8
Полиця, шт 1
Кріплення вбудований в стіну
Клас опору злому Н0
Гарантія, міс. 12
Виробник БАНКСПЕЦЗАХИСТ

Продаж сейфів в Києві. Сейфи вбудовані, стінові, для вмуровування. Магазин сейфів. Великий вибір. Доставка по Києву та Україні.  

Відгук

Напишіть відгук

Сейф стіновий С-4М

Сейф стіновий С-4М

Розміри, мм: 300х370х300  

Рекомендуємо

ТОП