Сейф стінний С-4/П М

 • Поділитися

БСЗ-0065

7 200 грн

Розміри, мм: 300х430х300

  

Детальніше

  0 1 2 3 4
  0/5 - 0 отзывы

  Вкажіть свій номер телефону і найближчим часом наш менеджер зв'яжеться з Вами і відповість на всі запитання, пов'язані з цим товаром.

 • Надіслати другу

  Надіслати другу

  Сейф стінний С-4/П М

  Сейф стінний С-4/П М

  Розміри, мм: 300х430х300

    

  Отримувач: :

  * Обов'язкові поля

    або  Відміна

 • Друк

Опис продукту

Сейф стіновий С - 4/П М призначений для встановлення (вмуровування) у внутрішні стіни приміщення. Сейф стіновий має антивандальну конструкцію. Двері та лицьова частина сейфа виготовлені шляхом фрезерування металу, що забезпечує мінімальний зазор між деталями виробу. Таке технічне рішення виключає можливість злому сейфа ричажними інструментами. Замок має 4 активних хромованих ригеля діаметром - 25 мм, які висуваються в 3-х напрямках і обертаються при спробі їх зрізання. Сейфовий замок захищений від висвердлювання твердосплавною пластиною. Унікальністю даної моделі сейфа є потаємне відділення в його днищі. "Потай" окремо закривається ключовим замком. Для надійного кріплення в стінній ніші сейф має спеціальні закруглені виступи по сторонах задньої частини корпусу для армування в стіну. Для більш зручного проведення робіт по вмуровуванню - двері сейфа легко знімаються і встановлюються на місце.

Габаритні розміри (вис*шир*гл), мм 300х430х300
Вага, кг 25
Колір сірий
Тип замка на дверях сейфа ключовий KABA MAUER (Німеччина)
Потаємне відділення, шт 1 - в днищі
Тип замка потаємного відділення ключовий 
Товщина металу корпуса, мм 2
Товщина металу дверей, мм 8
Полиця, шт 1
Кріплення вбудований в стіну
Клас опору злому Н0
Гарантія, міс. 12
Виробник БАНКСПЕЦЗАХИСТ

Продаж сейфів в Києві. Сейфи вбудовані, стінові, для вмуровування. Магазин сейфів. Великий вибір. Доставка по Києву та Україні.  

Основан на 0 отзывы - 0 1 2 3 4 0/5

Рекомендуємо

ТОП